an1.jpg
Foto: Klára Křížová

Díky sportovním zálibám se v létě dostanu na dovolenou, kterou trávím na lodi. Pokud je moře klidné, tak nevolnosti moc neřeším, ale moře je moře a jakmile začne foukat, změní se počasí, je jasné, že s mořem se vlní také plachetnice, na které se plavíme. A to je pro mě jasný signál, že mi nebude dobře. Na lodi také spíme, takže houpání vnímám i když se snažím spát.

an2.jpg
Foto: Klára Křížová

Nevolnost na cestách je pro mě velký diskomfort a vždy dopředu myslím na prevenci. Vyzkoušela jsem několik „pilulek na nevolnost“, ale po některých mi nebylo dobře nebo mě velmi tlumily. To jsem pak byla hodně ospalá a z celé situace nesvá, protože sice jsem neřešila zvracení, ale totální otupělost, která byla také na nic. Uvítala jsem doporučení na Antimetil, malý prášek, který mě osvobodil od nevolností jak na lodi, tak v autě. Na lodi si ho beru preventivně dopředu, nečekám, až mi začne být špatně.

62bec25d7dd47blobid0.jpg
Foto: Klára Křížová

Letos jsem díky Antimetilu přežila několik celodenních jízd autem či autobusem a hlavně celý týden na sportovní lodi, se kterou jsme jeli závody. Rychlá jízda na plachty, loď neustále v náklonu a velké horko v podpalubí – kdybych si nevzala prášek na nevolnost, jsem jako člen posádky, která má určitou práci na starosti naprosto k ničemu, protože bych stále řešila kinetózu a zvracení. Opravdu mám vyzkoušené, že po Animetilu jsem v pohodě – žádný útlum, čistá hlava, a hlavně žádná nevolnost. Ráda předám svou zkušenost dál, protože už opravdu nechci myslet na to, jak mě vadilo, že po prášcích na nevolnost spím a mám „vygumovanou“ hlavu.

Naše děti jsou už velké, ale vzpomínám na to, jak i jim bývalo v autě zle a zvracely. Nebo po prášcích na nevolnost spaly a nešly probudit. Tak jestli hledáte něco, co funguje a netlumí, vyzkoušejte můj tip. Ráda vám Antimetil doporučím. Je fajn, že je i pro děti.

62bec25d66c94blobid1.jpg
Foto: Klára Křížová

Antimetil je přírodní doplněk stravy, který prokazatelně zklidňuje žaludek. Díky standardizovanému obsahu zázvoru v každé tabletě přesně víte, kolik zázvoru a tedy gingerolů užíváte. Výhodou Antimetilu je, že nemá tlumící účinky, takže nezpůsobuje ospalost ani snížení pozornosti.

Reklama