Mezi nejčastější záněty, které každá žena většinou ve svém životě prodělá, patří zánět močových cest. Lze mu ale předcházet! Chcete vědět jak? Pak čtěte dále…

V České republice zánět močových cest prodělalo více než sedmdesát procent žen, na vině je obvykle nechráněný sex, ale i nedostatečná hygiena. Hlavním problémem ale je, že se nepříjemné záněty velmi často vracejí. Proto je velmi důležité se zaměřit na jejich prevenci, kterou nám poskytnou doplňky stravy, které obsahují extrakty z brusinek a monosacharid D-manosa. V České republice můžeme najít kombinaci brusinek a D-manosy v přípravku Urovalmanosa AKUT.

Valosun

Co si pod výrobkem Uroval manosa AKUT představit?

Urovalmanosa AKUT je doplňkem stravy, který obsahuje vysoce účinné složky brusinky a D-manosu, která se po použití velmi snadno vstřebá a také rychle pomůže postiženým osobám ke zlepšení všech obtíží a rychlému zotavení organismu.

Jak výrobek Urovalmanosa AKUT funguje?

ValosunBrusinky a D-manosa se velmi rychle vstřebávají do krve, odkud jsou filtrovány ledvinami do moči, kde znemožňují bakteriím typu Escherichia coli přichycení na povrchu stěn močových cest, a celou infekci tak zničí. Samotný monosacharid D-manosa, který se v malé míře nachází i v některých druzích ovoce (hrušky, jablka) je masivně vylučován do moči, kde na sebe „váže“ bakterie, které pak ztrácejí svoji schopnost uchycení ke sliznici močového měchýře, a logicky je tak pro nás vedle brusinek dalším přínosným pomocníkem.

Prevence:

Sice jste se už obtíží zbavila, ale lámete si hlavu, jak obstát při prevenci? Pak se rozhodně svěřte do rukou starých dobrých brusinek v podobě Urovalu Megabrusinka, který v podobě sirupu obsahuje vysoké množství přírodních látek, jak blahodárných extraktů z brusinek, tak výše zmíněný monosacharid D-manosu.

Více informací najdete na www.valosun.com/močové cesty

Reklama