S online nákupy je to snadné. Objednáme, doma prohlédneme, a když zjistíme, že zboží nepotřebujeme, vrátíme ho a dostaneme své peníze zpět. Funguje to u vysavačů stejně jako aplikací na výuku cizího jazyka nebo sledování filmů. Věděli jste, že nyní si podobným způsobem můžete sjednat i bankovní půjčku? Pokud si po pár dnech uvědomíte, že ji vlastně nechcete nebo nepotřebujete, jednoduše ji vrátíte zpátky bance. Bez úroků, poplatků nebo sankcí za předčasné ukončení smlouvy.


Zdroj fotografií: Shutterstock

Půjčku na zkoušku spustila Česká spořitelna letos v lednu. Můžete díky ní získat dva tisíce korun, a rychle tak uhasit nejakutnější problémy. Stejně snadno si ale můžete půjčit vyšší částku a být tak, třeba i na pár dní, milionářem na zkoušku. „Klientům, kteří si tuto půjčku sjednají, garantujeme, že ji mohou do 30 dnů od podpisu smlouvy vrátit. Bez vysvětlování důvodu. A hlavně bez poplatků a úroků,“ vysvětluje Filip Belant, expert České spořitelny na oblast úvěrů. Zdůrazňuje, že současná nabídka jde proti všem nekalým praktikám nedůvěryhodných nebankovních poskytovatelů půjček, kteří půjčují krátkodobě za velmi vysoké sazby.

V těžkých situacích beze stresu

Půjčka na zkoušku výrazně usnadňuje život zejména lidem, kteří se ocitli v náhlé finanční tísni. Třeba i proto, že kvůli pandemii přišli o část svých příjmů. „Pokud se člověk dostane do těžké situace, je obtížné zachovat si chladnou hlavu a rozhodovat se opravdu uváženě. Stres nám často dokáže zatemnit mozek. A právě proto jsme se rozhodli Půjčku na zkoušku vyvinout. Lidé díky ní získají finanční jistotu, vymaní se z tlaku a dokáží se na svoji situaci podívat v klidu a s nadhledem. Je dost dobře možné, že zjistí, že půjčku nepotřebují nebo nechtějí. Pak nám ji mohou bez obav vrátit,“ vysvětluje Filip Belant.


Zdroj fotografií: Shutterstock

O Půjčku na zkoušku lze zažádat v internetovém bankovnictví, mobilní aplikaci George, na kterékoliv pobočce nebo i po telefonu.

Reklama