V restauraci při obědě nebo v kavárně na kafi s kamarádkou, všude většinou řešíte stejný problém: Kam s kabelkou? Pokud ji odložíte na zem, nebo pověsíte na opěradlo přes židli, jste nervózní, že ji nemáte úplně na očích. Máme pro vás elegantní řešení.

háčky na kabelku

Právě kabelky bývají nejčastějším cílem zlodějů. Není divu. V restauracích a kavárnách mají lapkové příležitostí víc než dost. Co takhle pověsit si kabelku na vlastní háček?
Háčky na kabelku jsou praktické řešení, které vám poslouží zároveň jako elegantní módní doplněk.

Proč ho mít?

Pomineme-li již zmíněné riziko krádeží, přemýšlely jste někdy o tom, kde všude vaše kabelka denně putuje? Na co a kam ji pokládáte? Na zem v restauraci, na sedadla v autobusu či ve vlaku. Doma si pak kabelku položíte na židli v kuchyni, na kuchyňskou linku, na stůl, nebo dokonce na postel! S tím pochopitelně i všechny bakterie a špínu, které na spodu kabelky zůstaly.

háčky na kabelku

Stačí si vybrat

Společností, které dnes nabízejí háčky nejrůznějších tvarů a barev, je čím dál tím víc, což jen dokazuje fakt, že je o tuto módní „vychytávku“ velký zájem. Můžete si vybrat z nejrozmanitějších druhů. Zajímavé je i zdobení a jednotlivá provedení. K mání jsou například háčky ve tvaru srdce nebo háčky zdobené broušenými sklíčky od Swarovského a kamínky v různých barvách. Snadno tak háček sladíte s barvou kabelky a můžete si jich pořídit hned několik. A o které je největší zájem?
„Zájem je především o kamínkové háčky v bílé barvě,“ říká Jana Stupárková z e-shopu Samira.cz. „Momentálně jsou ale trendy také háčky s jedním velkým kamenem vyrobeným ze skla například v tmavě fialové barvě. Velmi populární je také bílá barva, která se hodí se ke všemu.“
Luxusní varianty háčků nabízí společnost Arde.cz
„Nabízíme háčky značky Aspinal of London, které vynikají svým krásným designem a zpracováním. Masivní háčky ve zlatě či stříbru jsou zdobeny kůží nebo Swarovski krystaly a právě háčky se Swarovski krystaly patří mezi nejžádanější,“ říká Martin Strnad ze společnosti Arde.cz. a internetového obchodu lithness.cz.
„Velký dvoucentimetrový  Swarovski krystal v bílé, černé a nově i modré a zelené barvě je skutečně nádherný a vyjímá se na každém stole s kabelkou. Každou kabelku Aspinal of London je možné sladit s háčkem ve stejné barvě a nechybí ani bílý, černý, růžový, červený či třeba modrý háček,“ dodává Martin Strnad.
A za kolik háčky pořídíte? Cena za kus se pohybuje od 140 korun až po 1 200 podle tvaru a zdobení. Háčky můžete nosit i na klíčích, a některé dokonce poskládat do pouzdra.

háčky na kabelku

háčky na kabelku

Čtěte také:  

Reklama