Blíží se jedno z nejlepších období pro odšťavňování. V létě je nejen na pultech, ale i na zahrádkách nejvíce druhů ovoce. Tak proč si neudělat fresh juice doma?

odšťavňovač GoddessTento způsob léta, zdá se mi být poněkud šťastný,“ chtělo by se přetvořit slavný citát z Hrabalova Rozmarného léta při pomyšlení na fresh juice. Také jste si tyto nápoje oblíbili? Zvlášť v letním období se „freshe“ konzumují ve velkém.

Dnes už není problém, udělat si fresh doma! Nemusíte nikde stát frontu. Stačí vyběhnout na zahradu, posbírat ovoce, omýt ho a odšťavnit. Je mnoho letních radostí a tohle je jedna z nich! A pokud si chcete dopřát něco exotičtějšího, není přece problém, zajít do obchodu a přikoupit k vašim jablkům, hruškám a třešním třeba mango, ananas nebo meloun - výběr je v létě přepestrý.

Staromilci teď budou oponovat, že není nad bublaninu, kompot či zavařeninu, tak na co nějaké moderní freshe? Pravda, chuťově se maminčině bublanině prostě nic nevyrovná, ale každý člověk ví, že nejvíce vitamínů a prospěšných látek získá z čerstvého ovoce, bez tepelné úpravy. Odštavňováním se na čerstvosti ovoce nic nezmění. Zdravotní hledisko tedy jasně ukazuje, že bublanina a trouba to s freshem a odšťavńovačem prohrála na celé čáře.

odšťavňovač GoddessA když už jsme u těch odšťavňovačů, máme pro vás dobrý tip: Vyzkoušejte elegantní spotřebiče Goddess. Například odšťavňovač Goddess JUI 151SS Metalic Line. Tento skvělý domácí pomocník je nejen výkonným odšťavňovačem, pro získání výborných 100% šťáv z ovoce a zeleniny, ale lze jej použít i jako citrusovač! Je totiž vybaven speciálními kužely na zpracování citrusových plodů, které jsou velikostně upraveny tak, abyste získali maximální množství šťávy z limetek, i velkých grepů!

Při použití odšťavňovače Goddess JUI 151SS Metalic Line není nutné potraviny loupat (s výjimkou ovoce a zeleniny se silnější kůrou, například řepy). A pozor! Listy a stonky salátu nebo špenát lze v odšťavňovači Goddess zpracovat taktéž - takže nic nepřijde nazmar.

Spotřebiče Goddess

Značka Goddess je výrobcem spolehlivých domácích a kuchyňských spotřebičů. Výrobky Goddess se vyznačují vysokou kvalitou za velmi přijatelné ceny, zajímavým designem a moderními technologiemi.

Goddess představuje moderní řadu elegantních spotřebičů nesoucí označení Metalic Line. Metalic Line exceluje zajímavým nerezovým provedením, v kombinaci s černými prvky. Největší výhodou použitých materiálů a barevné úpravy, je vysoká odolnost proti zanechávání otisků prstů na povrchu a pogumované části umožňující pohodlné uchopení, a tím i velmi snadné a především bezpečné ovládání všech výrobků. Elegantní střídmé linie spotřebičů s nadčasovým designem se budou stejně dobře vyjímat v klasických kuchyních, i na moderních kuchyňských linkách. 

Rada závěrem

Mějte na paměti, že vylisovaná šťáva je nejlepší čerstvá, protože při dlouhodobém působení vzduchu šťáva ztrácí svou chuť a výživovou hodnotu, u jablek navíc získává i nepěknou hnědou barvu.

Reklama