Kdo by neznal Stolichnaya Vodku? Vyrábí se víc než 65 let a dnes patří mezi nejpopulárnější alkohol na planetě. Ve všech koutech světa ji pije nespočet lidí, mezi kterými nechybí ani světoznámá jména. Nejzajímavějším fandou je ale bezesporu Agent 007, který si skleničku legendární vodky sporadicky dopřál ve svých filmech od 60. do konce 80. let.

I proto je dnes Stoli synonymem pro prémiovou a stylovou vodku, se kterou si ostudu neutrhnete v baru ani na slavnostním galavečeru. Výrobci Stolichnaya si navíc můžou pyšně říct, že posunuli svět alkoholu zase o kousek dál. Jako první na světě totiž začali produkovat ovocné vodky!

Moscow Mule

Ze současného portfolia značky si můžete vybrat a smlsnout třeba na třikrát destilované vodce s příchutí vanilky, pomeranče, borůvky nebo broskve. Legendární destilát potvrzuje skutečnost, že Rusové to s vodkou umějí líp než kdokoliv jiný. Do České republiky Stoli distribuuje společnost Premier Wines & Spirits.

Moscow Mule

Moscow Mule

Samostatnou kapitolou jsou parádní drinky z vodky Stolichnaya. Co třeba vyzkoušet geniální kombinaci Stoli Original se zázvorovým pivem. Drink Moscow Mule se stal už legendou a jeho řízná chuť osvěží a zahřeje zároveň.

Více informací najdete ZDE.

Reklama