Já a auto.

 

Přiznám se, na hodiny teorie jsem v řidičském kurzu nechodila, nějak jsem to nestíhala, ale lektor měl pochopení. Takže rovnou praxe a seznámení s vozem před první jízdou. Učitel autoškoly otevřel kapotu, stihla jsem letmo nahlédnout než ji zase zavřel se slovy „Motor tam je a nepotřebujete k tomu víc nic vědět, když to nepojede, určitě si někoho stopnete.“

 

Tak fajn, usedla jsem za volant, nastartovala, jednou jsme obkroužili prázdné parkoviště, měla jsem dobrý pocit, že je to naprosto pohodovka. Jen do doby než učitel pravil „No, jste dnes poslední, kde že to bydlíte? Tak se zavezte domů.“ Což znamenalo zavézt se 20 km, navíc se začalo stmívat a pršet. Cestu si pamatuji dodnes, jak jsem litovala, že nebydlím blíž  V polovině cesty naráz učitel zavelel „Okamžitě zastavte“ , tak jsem zastavila. Učitel si vzpomněl, že zapomněl dát na střechu auta tu krychli s velkým „L“ autoškola, upozornění pro ostatní řidiče, DÁVEJTE SI BACHA  No zajímavá první jízda.

 

Ale řidičkám jsem udělala, napodruhé, protože napoprvé jsem projela stopku. Řídím moc ráda, stopky už neprojíždím, ale poctivě zastavím, i když je to stopka v místě, kde to znám. Jezdím autem prakticky denně v městském provozu, a troufnu si tvrdit, že jsem dobrý řidič.

 

Jen jsem donedávna vážně nevěděla, kde že mám najít pod kapotou chladič a něco do něj nalít

 

Simba

 


Děkujeme za mejlík. Můžu mít malou otázku? Co se do chladiče nalévá a kudy? Sice řídím, ale po technické stránce jsem úplně k ničemu. Přiznávám se, že pořádně nevím, co mám pod kapotou.

redakce@zena-in.cz

Dnešní téma je žena -řidička.

Nechalo vás vaše auto někdy v úzkých?

Používáte svoje vnady za volantem?

 

Reklama