63a06db9375e1obrazek.png
Zdroj obrázku: Rasulov / Shutterstock.com

Hlavní výhody neviditelných rovnátek Invisalign zhotovených na míru v porovnání s klasickými rovnátky jsou:

 1. Snadnější údržba.
 2. Méně návštěv u ortodontisty za účelem seřízení rovnátek.
 3. Menší nároky na úpravu jídelníčku. Zatímco klasickým rovnátkům nesvědčí lepivé a tvrdé pokrmy, s rovnátky Invisalign se omezovat nemusíte, protože rovnátka lze v případě potřeby vyndat a znovu nasadit.
 4. Lepší vzhled, kdy vám chrup nehyzdí dráty.
 5. Vyšší komfort ať už při samotném nasazování či nošení.
 6. Možnost zachovat si stávající aktivní životní styl s ohledem na fakt, že např. během sportovního výkonu lze rovnátka sundat.

Neviditelná rovnátka jsou vhodná k léčbě všech nedokonalostí chrupu
Neviditelná rovnátka Invisalign jsou vhodná pro pacienty z řad dětí, dospívajících i dospělých. Stejně tak, tato rovnátka vám pomohou s léčbou nedokonalostí chrupu, jakou jsou např.:

 • předkus,
 • podkus
 • mezerovitý chrup,
 • stěsnané zuby,
 • otevřený skus,
 • zkřížený skus.

Cenu rovnátek zhotovených na míru je možné si rozložit do splátek
Neviditelná rovnátka Invisalign si můžete nechat zhotovit na míru v ordinacích Svět rovnátek s.r.o., které najdete v Praze a Brně. Úvodní konzultace je zdarma, přičemž již během této návštěvy se z 3D vizualizace chrupu dozvíte, jak může váš úsměv vypadat na konci léčby. Zároveň, u společnosti  Svět rovnátek s.r.o. je možné si náklady spojené s léčbou rozložit do nízkých pravidelných splátek. Více o léčbě nedokonalostí chrupu u Svět rovnátek s.r.o. najdete na internetových stránkách www.svetrovnatek.cz.

Reklama