clanek.jpg
Foto: Profimedia

Nejstarší Honor už je hereččinou parťačkou a společně natáčejí například videa na TikTok a Instagram. A jedna druhou rozhodně nezapřou. Jessica Alba vypadá i po čtyřicítce velmi mladistvě a udržuje si perfektní postavu. Naopak Honor působí na svůj věk velmi vyspěle. Obě krásky by tak člověk tipnul spíše na starší a mladší sestru než na matku s dcerou.

Třinácté narozeniny oslavila Honor teprve nedávno, na začátku června, a herečka neopomněla dospívání své dcery okomentovat. Na Instagramu sdílela její fotografii s popiskem. „Ano, už jsi mnohem vyšší než já, což mi denně ráda připomínáš. Máš zlaté srdce, jsi naplněná soucitem, jsi chytrá, bláznivá, veselá, a tak laskavá. Jsem na tebe moc pyšná. Omlouvám se, že kdykoli se na tebe déle zahledím, rozpláču se, ale jsou to slzy štěstí,“ napsala pyšná maminka pod fotku své dcery.

Magazínu Byrdie v minulosti prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled a skvělou postavu. Ráno začíná proteinovým smoothie s mandlovým máslem. Co se týče cvičení, Jessica Alba má ráda pestrost. Navštěvuje skupinové lekce vysoce intenzivního tréninku, ale také třeba pohodovější jógu. Důležité pro ni je, aby při cvičení nebyla sama. Má ráda kolektiv, protože je to prý hned větší zábava.

Když měla Jessica Alba jmenovat jednu věc klíčovou pro zdravý životní styl, uvedla, že je to hydratace. Dostatečný přísun vody vede k tomu, že pokožka je zářivější a člověk má podle ní více energie na běžné činnosti.

Zdroj: Instagram Jessica Alba, Byrdie