Jak si výprodejů a slev užívá čtenářka s nickem Eliana se dozvíte v jejím příspěvku, za který děkujeme

Dobré dopoledne milá redakce a ženy-in, nevidím na nákupech ve výprodejích nic špatného. Naše televize se rozhodla rozstonat již někdy v říjnu, dávali jsme ji do posledního rozloučení čas jen do Vánoc, pak do Silvestra, ale ještě jede na třetinový výkon a manžel se tak raduje, že pořídí nějaký filmový koráb po svátkách, kdy už nebudou ceny tak našponovány.

Můj ruční mixér znavilo předvánoční míchání, hnětení a drcení vánočního cukroví a jeho motůrek vyslal kouřové znamení, že dosti bylo snažení a chce do mixérového důchodu .....když budu hodná (a to já jsem!) bude příští týden nový, mladý, výkonný sekáč (mixér)!

Když budu ještě hodnější a protože v těchto dnech jsem zase o rok zestárla, mám slíbené výprodeje v Drážďanech.... nebudu zastírat, že mě pěkné prádélko vždy potěší, svetřík ani nějaký doplněk není nikdy k zahození.

Ale to, co mě přivádí k extázi (samozřejmě kromě zapomenutých ponožek mého muže v obýváku), jsou dekorační záležitosti...látky, polštáře, přehozy, krabice na klobouk, košíky, vázy a mísy... Odtrhnout mě z takového obchodu, kdy pohledem visím na dotyčné věci a už ji komponuji do svého či cizího interiéru, je jako vzít dítěti hračku a hodit ji do kanálu. Můj poslední výprodejový úlovek v Drážďanech byla právě ta krabice na klobouky, která byla jemně odřená a mně se to na nÍ líbilo... Nicméně nemáme zaplácaný dům vším možným, tak to zas ne!

Na Silvestra jsme se byli nakoupit pár potravinových propriet a v jednom dekoračním obchůdku jsme chytli 50% výprodej na vánoční věci a světýlka. Manžel byl nadšen a příští rok bude venku domek zářit jako letištní dráha. Já neodolala a už máme další bílo-červené ozdůbky na další rok (v cenách od 10,-Kč)..i balící papír...

Když se oprostíme od povánočních výprodejů, rádi nakupujeme i v outletových obchodech...nějak jsme se to naučili v UK, kde to Britky hrnuly přes ruku v co největším množstvím (my jen tak poskrovnu jednu - dvě věci ). V létě jsme se poprvé zastavili i v rakouském Parndorfu, kde jsem si poprvé sáhla na botičky od Prady (nebojte se, na zahradu se nehodily :-D) v ceně od 50Eur. Prostě výprodeje jsou fajn.

Avšak český výprodej je kolikrát takový podvůdek, kdy jsou přelepené původní ceny a na novém lístku je škrtlá cena o něco vyšší než původní a pak cena po slevě, která odpovídá původní ceně a podobné finty......

Eliana

Máte v Drážďanech nějaký speciální obchod? Mě také "berou" různé blbůstky do bytu a do Drážďan se chystám

Co jste si ve výprodeji nebo ve slevě koupily vy, milé ženy-in? Nakupujete ráda ve výprodejích, nebo je vám to žinantní? Čím jste si udělaa radost naposledy? Co výhodného jste si koupila? Chystáte si pořídit něco nového do bytu? Svěřte se nám.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama