Je inspirované třpytivým světem slavné operní divy Anny Netrebko. Prověřená receptura nové řady s diamantovým leskem přináší o 15 % více barevných pigmentů pro lesk 10karátového diamantu, který vydrží týdny.

Brillance od Schwarzkopf je jednička na trhu a přináší vždy nové trendy v oblasti barev na vlasy. Horkou novinkou současnosti je Brillance Intense Couleur, která právě uvádí na trh tři nové odstíny fascinující sytosti. Jsou inspirované třpytivým světem slavné operní divy Anny Netrebko. Prověřená receptura nové řady s diamantovým leskem přináší o 15% více barevných pigmentů pro lesk 10karátového diamantu, který vydrží týdny.

brillanceŘada Brillance Intense Couleur, exkluzivně reprezentovaná světoznámou sopranistkou Annou Netrebkovou, otevírá dveře do světa slávy a pokušení. „Můj život je plný intenzivních zážitků a chci, aby tuto intenzitu vyjadřovala i barva mých vlasů,“ řekla Anna Netrebko, obdivovaná hvězda operních sálů, která nikdy nepřestala inspirovat publikum svým křišťálově čistým, plným hlasem. Každý detail jejího vystoupení musí být pečlivě naplánovaný, což pro Annu znamená i nádhernou barvu vlasů s fascinujícím leskem. „Okamžitě jsem si zamilovala odstín „Černočervená kompozice,“ prozradila nám pěvkyně. „Tahle barva mi dokonale sedne a dodává mi další sebedůvěru, kterou potřebuji, když vystupuji před tisícovkami lidí.“

Schwarzkopf Brillance přináší inovace v barvách na vlasy od roku 2005. Díky spolupráci s prestižními módními návrháři, odrážejí výrobky této značky vždy ty nejnovější trendy z mezinárodních přehlídkových mol. V roce 2009 se nové odstíny Brillance Intense Couleur nechaly inspirovat životním stylem operní pěvkyně Anny Netrebko. „Zlatohnědá Symfonie", „Červenohnědý duet" a „Černočervená kompozice" - to jsou odstíny podle nejnovějších trendů, které dodají vlasům přitažlivost populární hvězdy a zajistí nepřehlédnutelný módní vzhled v jakoukoliv dobu. S 15 % pigmentu navíc nabízí barvicí krém ještě sytější barvu, zatímco ověřená receptura s diamantovým leskem dodává vlasům nádherný lesk - a to nejenom v záři reflektorů.

Nové odstíny řady Brillance Intense Couleur dokonale kryjí šediny. Pokud máte středně světlé blond až středně světlé vlasy, nejlepší výsledky dosáhnete s odstíny „Zlatohnědá symfonie" a „Červenohnědý duet". Odstín „Černočervená kompozice" je zase perfektní barva pro tmavší blondýny až tmavší hnědovlásky.

Tři nové módní odstíny od Brillance Intense Couleur jsou novinkou:

  • 877 Zlatohnědá Symfonie
  • 879 Černočervená kompozice
  • 878 Červenohnědý duet

Doporučená maloobchodní cena nových barev Brillance Intense Couleur je 139,90 Kč.

Reklama