Lenka Vlasáková (48) a Jan Dolanský (42)

ce1.jpg
Foto: CNC_Pavel Machan / CNC / Profimedia

Letos v létě se vzali po dlouhých 19 letech vztahu, během nichž přivedli na svět tři děti. „V pondělí jsme se rozhodli a ve čtvrtek, nebo v pátek jsme se vzali. Bylo to rychlé. Ono taky nebylo kvůli pandemii moc co dělat,“ popsal pro Showtime Jan Dolanský impuls ke sňatku. Došlo k němu na zámku Křinec, a to ve vší tajnosti a pouze v rodinném kruhu.

Bolek Polívka (72) a Marcela Černá (52)

ce2.jpg
Foto: Profimedia

Čtyřiadvacet let si na snubní prsten musela počkat i paní Marcela, která je vdanou paní teprve od loňského roku. Během té doby známému herci, pro něhož to byl už třetí sňatek, porodila tři děti – dva syny a dceru. Za svědky jim byl další slavný pár, manželé Bartoškovi. Jinak se svatba konala v úzkém rodinném kruhu na radnici a v kostele sv. Michala v Brně.

Tatiana Kovaříková (54)

ce3.jpg
Foto: Profimedia

Svou první svatbu si před dvěma roky užila známá módní návrhářka Tatiana Kovaříková. O ruku ji přítel Petr, který už byl jednou ženatý, požádal na její narozeniny. Sice se brali už po dvou letech vztahu, ale znají se od dětství. Seděli spolu v první třídě v jedné lavici. Kdyby tehdy tušila, že to jednou bude její manžel… K oltáři v luxusním hotelu s výhledem na Pražský hrad šla návrhářka v bílých šatech navzdory tomu, že jinak nosí výhradně černou barvu oblečení. Nenavrhovala si je však sama, protože je pověrčivá. Za družičku jí šla spisovatelka Bára Nesvadbová (46).

Barbora Munzarová (49) a Martin Trnavský (51)

mu.jpg
Foto: Profimedia

Nejdřív byli milenci jen před televizní kamerou, když hráli v seriálu Ordinace v růžové zahradě, pak spolu začali žít i ve skutečnosti. Trvalo ale deset let, než herci v roce 2018 stanuli před oltářem. Tajná svatba se konala na zahradě hereččiných rodičů Luďka Munzara a Jany Hlaváčové. Šlo o komorní sešlost rodiny a nejbližších přátel. Pro Barboru Munzarovou to byl už druhý sňatek. Poprvé byla vdaná za herce Jiřího Dvořáka.

Štěpánka Duchková (48) a Jan Hruška

mu2.jpg
Foto: Profimedia

Televizní a rozhlasová moderátorka si užila svatbu v roce 2018, dlouhých osm let poté, co ji podnikatel Jan Hruška požádal o ruku. Během desetiletého vztahu nestvrzeného „papírem“ se jim narodily dvě děti – dvojčata. Veselka to ale nebyla okázalá, vzhledem k tomu, že ani pro jednoho z partnerů nebyla první. Pouze se svědky si odskočili na úřad z práce - během pauzy na oběd.

Zdroj informací: Showtime, iDnes, Divadlo Bolka Polívky, Wikipedia, Blesk, Super

Čtěte také: