Krásný den přeji redakci a všem ženám-in.

Tak jako věřím na vykládání z karet, horoskopy, tak také na sen. Mám doma dva snáře, do kterých se vždy, pokud si sen pamatuji ucelený, podívám, abych zjistila, co mě čeká. Někdy se vše vyplní, někdy ne. Samozřejmě pokud je to dobré, ráda přijímám vyplnění, pokud ne, s hrůzou přemýšlím a říkám si, aby se mi sen nevyplnil.
Když jsem měla před první svatbou, zdálo se mi, že jsem se vdávala a měla na sobě černé oblečení jako vdova, včetně černého závoje. Měla jsem v tu dobu známou paní, která již byla v letech a každému, kdo jí sen sdělil, řekla, co z toho vyplývá. Sen jsem jí sdělila a ona mi řekla, že nic strašného to není, ale  manželství nevydrží. Jak řekla, nevydrželo.
Další sen, na který nikdy nezapomenu, byl strašně ošklivý, a to bylo pár dní před porodem třetí dcery.
Zdálo se mi, že jsem porodila holčičku a doktor mi říká: ,,Máte holčičku, ale má hlavičku ježka". Ukázal mi ji, co jsem prožívala, se nedá vypovědět. Probudila jsem se zpocená, zničená, doslova mi tekly slzy po tvářích. Ani jsem se nestačila do snáře podívat, praskla mi plodová voda a jela jsem do porodnice. Přesto, že jsem rodila po deseti letech, porod byl rychlý a dcera byla zdravá a já také. Dceři je 23 let, doposud jsem raději nepátrala a nikomu ani nesdělila tento sen.Jste první.
Ještě jeden sen na závěr. Říká se, že když je sen živý a mluvíte se svými blízkými, že vás varují před něčím špatným. Několikrát jsem se přesvědčila, že je to pravdivé.
Zdálo se mi, že mluvím se svým taťkou, který je již 17 let po smrti. Byli jsme na dvoře u mé milované babičky a něco mi říkal. Po probuzení jsem si nemohla vzpomenout, co. Manžel ten den měl jet domů pro poštu a jiné věci. Sen jsem mu vyprávěla a manžel, který se sám několikrát přesvědčil, že nejenom sen, ale i moje předtuchy se vyplní, řekl:.,,Prosím tě, nech toho zase, babo čarodějnická," ovšem podotýkám v dobrém slova smyslu. Odjel a já byla celá roztřesená, nemohla jsem se na nic soustředit, měla jsem strach, který jsem neuměla ani sama pro sebe definovat. Neustále jsem čekala, až zatroubí, abych mu otevřela vrata, aby mohl vjet a byl v pořádku.
Jakou jsem měla radost, když přijel, zatroubil, sláva, je v pořádku.
Ovšem, ani on sám netušil, co přivezl. Do schránek se neustále vhazují letáky, znáte všichni. Vybral schránku, včetně letáků, dal do tašky, tak jak to dělá pravidelně. Vrhla jsem se na letáky, co kde je levnějšího, a vypadl dopis, který mi po otevření oznámil úmrtí mé matky.
Již to zkrátím, prostě věřím na sen a jeho vyplnění. Taťka mě upozornil, že se něco stalo.

Zdraví Věrulinka


Milá Věrulinko,
vy mě až děsíte. Jste asi nějaké zvláštní medium, které tyto nadpozemské věci přitahuje.

Reklama