Jejich manželství fungovalo na jedničku. Před dvěma lety ale Marka povýšili, což znamenalo nejen lepší plat, ale také změnu pracovní doby. Z domu odcházel dopoledne a vracel se večer. Olga to měla přesně naopak. Na společně strávený čas jim tak zbyly jen víkendy. Jenže to on často odcházel na fotbalové tréninky. „Vůbec mi to nevyhovovalo, ale Mára svou práci ani koníčky opustit nechtěl. Tak jsem se musela nějak zaměstnat i já. Vždy mě lákal tenis, tak proč s ním nezačít teď?“ vzpomíná Olga, která se ale právě na kurtu zamilovala do svého trenéra.
5e6f5d3d0d893image.png
Foto: Shutterstock

Skončilo to poměrem

„Byl to klasický případ. On mi nadbíhal, což mi doma chybělo, takže časem dosáhl svého. Tréninky vystřídala jiná aktivita. Náš poměr trval asi tři měsíce, když nás načapala Márova kamarádka. Samozřejmě mu vše řekla a já měla před rozvodem,“ přiznává s tím, že se přestěhovala zpět ke svým rodičům. S tchyní, v jejímž domě spolu bydleli, by pod jednou střechou nevydržela.

Jenže čas otupil hrany a manželé si k sobě opět našli cestu. „Vyříkali jsme si to a můj muž žádost o rozvod stáhl. Dohodli jsme se, že začneme znovu a lépe. Ví, že z mé strany šlo o pouhý úlet, protože mi doma něco chybělo. To mě neomlouvá, vím. Ale kdo někdy nezaškobrtl?“ přemítá.

Tchyně mě nemůže vystát

Co manžel slíbil, to se také snaží dodržet. K nevěře se nevrací, přestože to pro něho není evidentně snadné. Přesto má jejich příběh do happyendu daleko. Olze dává nevěru „sežrat“ její tchyně, u které opět bydlí.

„Marek si s ní sice promluvil, ale ona to stále nedokáže přenést přes srdce. Při žádné příležitosti si neodpustí jízlivou narážku, mezi čtyřma očima mi to vmete do očí napřímo. Prý by si její syn zasloužil lepší manželku, a doufá, že si to i on brzy uvědomí,“ zoufá si Olga a dodává, že bude muset její jedovatosti nejspíš přetrpět. „Můj muž se stěhovat nechce a já teď nejsem v pozici, kdy bych mohla něco prosazovat. Necítím se tak. Snažím se rýpání a opovržení vydržet, ale jak to bude do budoucna, kdo ví.“

Čtěte také:

Reklama