jestlipak víte, koho ve svém příspěvku míní naše čtenářka s nickem ekleinovka? Ač s oteklou půlkou obličeje a několika brufeny proti bolesti jí to stále brilantně myslí a proto volí...to už se dočtete v jejím příspěvku.

Příjemný pátek přeju všem a zvolte si  podle vaší uváženosti správného a důstojného zastupitele našeho státu. 
Vůbec se mi psát nechce, mám nateklou půlku obličeje po včerejším zákroku na zubním a polykám jeden brufen za druhým. Jsem protivná sama sobě a tak i můj příspěvek bude ovlivněn duchem mdlým. No nevadí, tedy k věci.
Vytočilo mne, že současný prezident Klaus se nechal slyšet, že vyhraje- li Schwarzenberg, emigruje. Tohle že zmíní hlava státu? Jako představitele a hlavu České republiky jsem si ho vážila, ale poslední dobou dělá jeden kopanec za druhým. Počínaje amnestií / za což ho já osobně neodsuzuji, bylo to jeho rozhodnutí a poté sklidil, co zasel. Z mého pohledu nedůstojné reakce některých lidí /. Když chce emigrovat, nikdo mu bránit nebude. Určitě svými neuváženými výroky a kroky jeho osobnost klesla hodně hluboko.

Koho jsem volila já a moje rodina v prvním kole? Klidně to řeknu, pana Schwarzenberga. A koho budeme volit teď? Opět pana Schwarzenberga. Zemana si jako hlavu státu nedokážu vůbec představit. Nesnáším ho už z dřívějška. Jako prognostik dobře, ale coby důstojný zástupce Česka ve světě? To si uřízneme takovou ostudu, jakou snad nikdy před tím. ,,Kecat mu to kecá“ velice dobře. Já mám jediný problém. Nevěřím mu ani nos mezi očima.

Ještě pro odlehčení. Naproti nám bydlí bývalý estébák, udavač. Jedním slovem - mizera. Na batůžku nosím dvě placky - ,,Volím Karla a Karel for President“. Jsem provokatér. Pořád jsem vyčkávala, kdy se do mne pustí, protože neustále šmíruje za záclonou nebo u vrátek zima nezima. Má to zažité z dob minulých. A dočkala jsem se. ,,Co to nosíš za blbost na tom batohu!!!“ vyjel na mne. ,,Vy to nevíte, pane Dv.....ku, to je přece náš nový pan prezident.“ Zahuhlal cosi o tom, jak by se mnou a podobnými živly zatočil a vyzmizíkoval. A mám klid.
Jdeme volit až v sobotu, zítra mne čeká zákrok na zubním / možná i v noci/, ale i s nateklou ,,hubou“ mu půjdu dát hlas. Protože to tak cítím.

Ekleinovka

Milá ekleinovko, držím palce u zubaře, soucítím s vámi, a o to víc si vážím vašeho příspěvku. A držme si palce společně při volbách

Text nebyl redakčně upraven

  • Sledujete prezidentskou kampaň? S jakými pocity?
  • Komu fandíte, kdo je vaším favoritem a proč?
  • Ovlivnily vás ve volbě nějaké nové skutečnosti, nebo si stojíte za svým?
  • Volila jste stejného člověka i v prvním kole? Pokud ne, proč jste se rozhodla tak, jak jste se rozhodla?
  • Shodujete se ve své volbě se svými blízkými a přáteli? Nebo si jdete za svým proti jejich názoru? Už jste se s někým kvůli tomu pohádala?
  • Viděla jste kandidáty na vlastní oči? Zúčastnila jste se osobně nějakého mítinku nebo veřejné diskuze? Jaké jste si odnesla zážitky?
  • Rozhodla jste se, že k volbám nepůjdete? Z jakého důvodu?

Napište nám. Vyjádřete svůj názor. Obhajte si svého favorita.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Možná trochu symbolický dárek. Diář, propisku a sladkost na pevné nervy

dárek

Reklama