Vy mě normálně bojkotujete, milé čtenářky. Zatímco kolegové mají při svých editačních dnech přeplněnou e-mailovou schránku a plné ruce práce, mně nepíše nikdo.

Zvířátka, dětičky, to by vám šlo, že? Polovina přispívá, polovina nadává: „Už zase?! Vymyslete nějaké inteligentní téma!“ Tak já si jednou týdně ničím své mozkové závity přemýšlením a snahou vypadat inteligentně, aby se nakonec čtenářky intelektuálky stáhly do pozadí a provokativně mlčely. Takhle by to nešlo, vážení!

Tajně doufám, že to zní aspoň trochu naštvaně, ale vy už mě znáte a víte, že se zlobit neumím. S mou dnešní dobrou náladou bych se musela o hodně víc snažit. :-)

Jenom připomínám, že dnešní téma zní: Čemu věříte? Věříte v boha, který odněkud shora tahá za nitky? Věříte v nějakou vyšší moc nebo v osud, který je nám předem dán? Věříte, nebo naopak nevěříte v sílu alternativní medicíny? Máte s ní nějakou zkušenost? Vyznáváte nějaké náboženství, nebo jste úplný ateista? A proč? Je váš partner odlišného vyznání? Jak to řešíte? Máte doma svůj oltář s fotkami blízkých, vonnými tyčinkami, soškami božstva nebo obětními dary?

Na nejzajímavější příspěvky čeká kniha To, co je moje (Anne Holtová, nakladateství Ikar) a kosmetický balíček Radox - Něžná péče.

Své názory, příběhy, postřehy či vlastní zkušenosti, které můžete doplnit i fotkou, posílejte na e-mail, který už dobře znáte

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější už tradičně čeká odměna.

Reklama