Kterak nechtíc manželovi ujela, se nám svěřila čtenářka s přezdívkou Bohuša. Jak ale správně podotýká: Všechno zlé je k něčemu dobré...

Ahojky,jestli mě kecá partner do řízení...už NE!!! Ale taky kecal a né málo...! Bylo to v prosinci,kdy jsme si vyrazili s manželem nakupovat do 50km vzdáleného města,když jsme jeli tam řídil muž a pak,když jsme nakupovali jsme se nepohodli(na tom není nic neobvyklého,kdyby...)?
A tak na zpáteční cestě,mě manžel začal nutit,že mám jet já,ale já nechtěla a tak jel on,ale jenom kousíček,ale celou dobu brblal a nadával,co,že jsem to za šoféra a na co mám řidičák,když nechci jezdit,a tak když jsme vyjeli z města dupl na brzdu a houkl na mě,"tedˇ pojedeš TY" a vylezl od volantu ven,a já jak jsem byla vzteklá a vytočená,přeskočila jsem řadící páku a když na zadu bouchly dveře(to se napučil,když si sedl na zadní sedačky-pomyslela jsem si),zařadila jsem jedničku a vyrazila jako raketa...domů jsem uháněla jako o život,jen mě znepokojovalo to hrobové ticho v autě a to,že mě nikdo nebuzeroval,ale byla jsem na něj naštvaná,tak jsem to neřešila(byla jsem si jistá,že si lehl na zadní sedačky a usnul)! Šok nastal,když jsem zastavila v rekordním čase u domu...a manžel v autě NEBYL...já ho tam zapoměla,já mu ujela!!!
A co tedˇˇ???
No nic,musím pro něj...vzala jsem svého tátu a jeli jsme zpět 50km...táta mě celou dobu nadával,jestli jsem normální...celou cestu jsme ho vyhlíželi,jestli někde není,dojela jsem až na osudné místo,ale manžel NIKDE!!! To už jsem se v duchu taky proklínala.
A tak jsem jeli s nepořízenou domů.
Manžel doma nebyl,nepřišel ani večer,ale domů se vrátil...sice až nad ránem a nepřišel sám,přišel s pořádnou OPICÍ...a že jsem si toho vyslechla,o tom vám už psát nebudu...sice je to už 14 let,ale dodnes mě nevěří,že jsem ho tam nenechala naschvál,že to bylo pouze nedorozumění...,ale všechno zlé je pro něco dobré,od té doby mě už do řízení nekecá,a já si jezdím dle vlastního uvážení!!!

S pozdravem

Bohuša

Text nebyl redakčně upraven


 

DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Nekecej mi do řízení

Jaké zkušenosti máte vy?