Možná si ještě pamatujete příběh mladého muže a jeho o mnoho let starší partnerky „Nezlob se, ale našel jsem si mladší“ a zajímalo by vás pokračování? Tak tady ho máte!

affair

S párem jsme se rozloučili ve chvíli, když se muž zamiloval do mladé ženy a začal svou o mnoho let starší partnerku podvádět. Nenašel ale odvahu jí to říct na rovinu a rozhodl se, že bude „koulet“ na obě strany. Sháněl si alibi nejen u svých přátel a známých, ale dokonce i ve škole. Dálkově si dodělává maturitu a jezdí se „učit“ ke spolužákovi. Jak jeho učení asi vypadá, je vám zřejmě jasné.

Když mladá milenka projevila zájem přijít na maturitní ples, měl z toho obrovskou radost. Ale kam „uklidit“ současnou partnerku? Jak jí říct, aby na ples nechodila?

Vymyslel si, že to bude jen formalita a je zbytečné, aby si kvůli tomu pořizovala drahé společenské šaty. On tam půjde jenom tak ze slušnosti na začátek, a pak přijede domů. Uvěřila mu, nebo alespoň na oko uvěřila a záletný partner si mnul ruce a už se viděl v objetí se svou mladou milenkou. Konečně se může ukázat ve společnosti s nějakou kočkou, a ne se ženou, která by mohla být jeho matkou, byť vypadá mladě a dosud mu to nevadilo. Bodejť by jo, když se o něj starala a dělala mu pomyšlení, aby byl spokojený.

Ale protože ho znala jako svoje boty, začala něco tušit. Najednou jí bylo divné jeho chování a toulky po nocích. Předtím nikdy nechodil s kamarády na pivo, a teď každou chvíli. A proč nepáchne putykou, když tam sedí do zavírací doby? Ale nic neříkala a vyčkávala, i když jí pochybnosti začaly trápit. Byly horší než nepříjemná pravda. Nenechala nic náhodě, objednala si taxi a počkala v něm poblíž kulturního domu, kde se měl konat ples. Jestli se domníváte, že zamilovanému páru vjela do vlasů, tak vás musím zklamat. Za prvé to vůbec neměla v úmyslu, chtěla se jen přesvědčit o své domněnce, a za druhé, i kdyby je nakrásně spolu viděla, bylo pod její úroveň dělat scény na ulici.

Jenomže neviděla. Těsně se minuli. V době, kdy dorazila, byli už v sále, ale tam už se neodvážila.

Stačilo pár minut a všechno by prasklo. Ale to ona neví. Dokud nemá důkaz a neuvidí je na vlastní oči, nechce „udeřit“ jako první.

Co když se mýlí? Co když její partner opravdu chodí jen s kamarády na pivo, učí se u spolužáka a stále miluje jen ji?

Co byste dělala na jejím místě vy?

Reklama