Ačkoli si nikdo nemůže být věrností svého protějšku jistý, ona o svém muži nikdy nezapochybovala. I po třech dětech a sedmnácti letech manželství si nemohla stěžovat. Skoro se nehádali, v sexu vše klapalo, měli společné zájmy. Tím víc ji Petrova nevěra zasáhla.
6050a55c92ae3obrazek.png
Foto: Shutterstock

Pěkný večer se nekonal

„Jel na služební cestu, co u něho nebylo nic výjimečného. Má stavební firmu, takže cestuje často. Jenže si doma zapomněl kus dortu z oslavy synových narozenin. Těšil se, že si ho dá na hotelu po večeři. A já si řekla, že bych ho mohla překvapit. A pak si udělat pěkný večer spolu,“ vzpomíná na ne zrovna šťastný nápad Denisa.

Požádala matku, aby pohlídala děti a jela. Manžela zahlédla už cestou na recepci. Seděl v hotelové restauraci v těsném objetí se svou sekretářkou. „Rozhodně nešlo o nic přátelského, to ani náhodou. Nejdřív jsem měla chuť tam vlítnout a udělat scénu. Jenže pak zvítězila hrdost. Otočila jsem se na podpatku a jela zpět domů. Cestou jsem si pobrečela a sežrala ten jeho dort,“ přiznává Denisa, která kromě toho vymýšlela, jak se za tuhle zradu pomstít.

Přišel o to, co má nejraději

„Hrozně moc jsem chtěla, aby ho to bolelo tak, jako mě. Nebo aspoň dost podobně. Co má, kromě rodiny, ze všeho nejraději? Svého vymazleného veterána. To auto má už deset let a je na něj děsně hrdý. Investoval do něho už neskutečně času, práce i peněz. Ještě v noci jsem ho v garáži nafotila, koukla se, za jakou cenu se prodávají a podala inzerát. Hned ráno mi volal zájemce. A ne jeden, protože jsem ho nabídla celkem pod cenou. Jenže já se domluvila hned s tím prvním,“ říká Denisa s tím, že hned druhý den podepsali smlouvu a řešili přepis.

„Víte, on byl ten veterán psaný na mě. To proto, kdyby něco v práci kikslo, tak aby ho Petrovi nevzali. Takže jsem s ním mohla nakládat podle libosti,“ usmívá se Denisa. Když se další den vrátil manžel domů a svého mazlíčka v garáži nenašel, chtěl volat policii. Jeho žena ho ale zastavila. „Řekla jsem mu, že přesně takhle jsem se cítila já po zjištění, že se on peleší se svou sekretářkou. Zůstal na mě zírat s otevřenou pusou.“

Pár milionů jako bolestné

Poznal, že na výmluvy a zapírání je pozdě. A tak se začal omlouvat a všeho litovat. Současně ale pátral, kam jeho auto schovala. Dlouho nevěřil, že je skutečně prodané. Až když mu ukázala smlouvu, málem ho odvezla sanitka s infarktem. „Poprvé jsem ho viděla brečet. Nejdřív se mohl uvztekat. Až otázka, jestli by tedy raději rozvod, ho zase hodila do klidu. Stejně ale pořád vyzvídal, kdo to auto koupil. Dodnes na to nedostal odpověď, takže ho zpět koupit nemůže. A já mám na svém soukromém účtu o pěkných pár milionů víc. Ne že bych mu tím nevěru odpustila. Jen se mi žije lépe s pocitem, že taky trpěl,“ dodává Denisa.

Reklama