S Tomášem jsme se brali v červenci roku 2000. Měli jsme sice malou, leč hezkou svatbu. Názory a přání rodičů jsme ignorovali, tudíž naše svatba byla opravdu vydařená.

 

Hned na začátku našeho manželství jsme měli jasno v tom, že nejdříve si užijeme a až poté přijdou na svět děti. Rodiče opět lamentovali a my je opět ignorovali.

Věřte mi, ignorovat nápady a přání rodičů, co se týče vás osobně a vašeho života, je úžasná věc.

 

První tři roky jsme s Tomem objeli celou Českou republiku, prohlédli si každý kousek naší vlasti a myslím, že jsme si tyto naše výlety vychutnávali oba dva.

Jistě, sem tam přišla do našeho vztahu buřina, zablesklo se, sprchlo, ale potom opět vysvitlo sluníčko a já, husa naivní, si myslela, že je nám spolu fajn – že to tak cítíme oba a že naše manželství jen kvete láskou.

 

Zhruba před rokem se mi v práci udělalo zle a já provedla to, co se nikde nedoporučuje.... Neohlášeně a nečekaně jsem se vrátila do našeho hnízdečka...

Překvapení, jaké tam na mě čekalo, by hravě strčilo do kapsy i vánoční dárek v podobě zbrusu nového Porsche.

 

Tom ležel na koberci úplně nahý a taková ta klasicky chemická blondýna (prsatá, odporně vychrtlá a určitě úplně blbá) si mu pěkně náruživě hrála s penisem. Ten zatemnělý mozek, co byl mým mužem, ležel na našem peršanu, jakoby se slunil na Havaji, nohy rozcapené a vydával příšerně blažené zvuky.

 

Nejdřív se mi před očima roztočily rudé kruhy a já chtěla vraždit. Pěkně pomalu, sadisticky jim uřezávat kousek těla po kousku - a hádejte, co bych v té chvíli ufikla Tomovi jako první.

 

Jenže pak jsem se zamyslela (ano, i v té situaci jsem byla schopná myslet) a věc vyřešila úplně jinak.

Hudba, která jim tam řvala tak, že se mi klepal porcelán po babičce jak ratlík v mrazu, utichla pod mým stiskem OFF a já si hlasitě odkašlala.

„Nechci vás rušit, ale pokud jste Ivanka, volal váš manžel... Asi už ví, že sem chodíte. A byl doooost naštvanej....“

 

Tom vyletěl jak slepice, co vidí toulavého psa, a blondýna na mě zírala jak na Boží zjevení z laciného hororu. „Já nemám manžela,“ kvíkla a dál čučela s pusou dokořán.

„Aha, tak to nejste vy ... tak to se omlouvám..,“ pohodila jsem hlavou, a i když moje váha přesáhla sto kilo už dávno, ladným krokem jsem odplula do kuchyně.

 

Za tenhle výkon bych zasloužila titul Národní umělec – minimálně.

 

Co se odehrálo po téhle trapné scéně snad ani popisovat nebudu. Prostě a jednoduše jsem s klidem Buddhy Tomáše vyhodila z bytu a pak se opila do němoty.

 

Po týdnu se Tomáš připlazil poprvé. Byla jsem neoblomná.
Byla jsem neoblomná i ten další týden a ještě jeden... To víte, uspěchat odpuštění průseru s tak velikým P by se nemuselo vyplatit.

 

Po měsíci jsem začala pomaloučku polehoučku tát a po dvou měsících se Tomáš směl vrátit. Na zkoušku. Jasně jsem mu řekla: Jeden průser, jedno podezření, které se mi potvrdí, a jdeš navždycky, i kdyby ses z toho měl zhroutit stejně jako tvoje matka, když zjistila, že jí ukradli tu praštěnou kočku.

 

A Tom sekal dobrotu.

A snažil se...

...ale měl to marné. Sexuální půst byl jednou z mých podmínek. Odmítla jsem s ním mít cokoli, kdykoli, kdekoli – i když na kolenou prosil.

 

No, nemyslete si, jednoduchý to nebylo ani trochu – ale dobře mu tak!

 

Já svoje sexuální touhy řešila častou masturbací a Tomáš dělal to samé. (Vím to, protože jsem ho nejednou v noci nachytala, jak se mu v noci peřina zvedá sem a tam jak blázen).

Po půl roce (!!!) jsem už byla doslova a do písmene nadržená jako blázen. Masturbace mi už nic neříkala a věčná Tomova onanie mě přiváděla k šílenství – k šílenství z chtíče.

 

Jeden večer, posilněná vínem, jsem se rozhodla, že už to prostě nevydržím. Moje tělo řvalo po chlapovi, prsa mě vzrušením už bolela non-stop a o tom, co se mi dělo tam dole, ani nemluvím.

 

Problém byl, že se Tomáš tak moc snažil neudělat žádnou botu, že neměl odvahu mi dát ani pořádnýho francouzáka, natož se pomilovat do bezvědomí.

 

A tak jsem se oblékla do mini košilky – sexy bych se svojí váhou nevypadala, ani kdyby měl Tomáš brýle s neprůhledným sklem – ale na něj tohle vždycky platilo.

 

Lehla jsem si na postel a vyčkávala jak kočka na myš.

Tomáš se také uložil, zhasnul lampu ... a nic.

Já dělala, že spím (i jsem pravidelně odfukovala), a vyčkávala.

 

Asi po patnácti minutách se lampička rozsvítila a Tom zašeptal: „Spíš?“

Já nic.

 

Postel se najednou začala hýbat jako loďka na vodě a mně bylo jasné, co se děje. Pomalu jsem pootevřela oko a nemýlila jsem se.

Tom s trenkami dole držel v ruce penis a hrál si s ním, pomalu, zlehka si přejížděl po žaludu a druhou rukou si dráždil varlata.

 

A při této soukromé hře se díval na mně!!! Tedy na mé obtloustlé tělo!

Záchvěv šíleného vzrušení mi projel celým tělem, ale zvládla jsem to. Ani jsem se nepohnula a jen dál po očku pozorovala, jak si Tom hraje sám se sebou, jak mu penis roste pod rukou, jak si mačká varlata...

 

Potichounku začal sténat a stále ze mě nespouštěl oči.

Jeho penis byl už ztopořený na maximum. Tomova ruka si s ním nepřestávala hrát a já vedla boj se svým tělem.

Dráždil se chvíli pomalu, chvíli naprosto šíleně, že jsem myslela, že už už musí vystříknout....

 

Až když začal opravdu hlasitě sténat a jeho ruka zběsile přetahovat kůži na penisu, věděla jsem, že už bude.

Prstem si začal třít žalud a...

...a to už jsem to nevydržela...

 

Tu noc jsem zažila ten nejvzrušivější sex všech dob. Bylo to nádherné, fantastické, nepopsatelné... A věřte nebo ne, ona nevěra, díky níž vznikl tento příběh, už leží dávno hluboko zasunutá v mé mysli.

 

 

Reklama