sd
Foto: Shutterstock.com

Různé kraťásky a šortky jsou další nezbytností letního šatníku. Jsou oblíbenou každoroční stálicí, a to díky jejich různorodým střihům a materiálům. Hodí se na piknik, výlet, pláž, ale obléci si je můžete i do práce či na večírek. Vždy je důležité vybrat si ty správné, které budou lichotit vaši postavě a hodit se k dané příležitosti.

sd
Foto z kolekce: Pepe Jeans

Džínové kraťasy jsou na první příčce oblíbenosti. Může za to nejspíše nesmrtelný denim, který je dělá tak moc populární. Tento materiál je totiž každoročně trendy a dá se skvěle kombinovat. Není proto žádné velké umění správně vybrat zbytek outfitu k tomuto módní kousku. Větší práci dá zvolit ten správný střih, který bude korespondovat s vašimi křivkami. Většina žen, což můžete vidět dnes a denně na ulici, zvolí mini délku, ač na to postavu nemají. Nedostatky se mají potlačovat, ne ukazovat. Lepší je proto raději sáhnout po prodlouženém střihu, který sahá alespoň 5-10 cm pod zadeček, klidně i delší. Sice mini šortky jsou zatraceně sexy, ale ruku na srdce, kdo si ji kromě omladiny a sportovně založených žen, může dovolit? Soudnost v té nejvyšší míře je zde na místě :-).   

sd
Foto z kolekce: Mohito

Nejsou to však jen denimové kraťásy, které jsou tolik oblíbené. V poslední době ženy stále častěji sahají po elegantních šortkách. Ty se hodí nejen do práce, ale i na společenské události. Stačí s k nim vzít halenku, sáčko či letní kabátek, obout krásné letní sandálky nebo lodičky a rázem jste za dámu. Jejich rovných nebo mírně rozšiřující střih je velmi slušivý. Je i pro ty ženy, které nemají dokonalé nohy.  

ds
Foto z kolekce: New Yorker

Nesmíme opomenout ani volnočasové šortky. Nejčastěji je využijete ke sportu či na pláž. Ovšem není důvod, proč je nevynést i do ulic. Najdete je v divokých barevných kreacích, ale i v jednoduchých provedeních. V horkých letních dnech je oceníte asi nejvíce.

ds

  • Hot tip: Sáhněte po těch, které mají vyšší pas. Právě ten je letos na absolutní špičce mezi trendy. To nejen u kraťasů, ale i džínsů nebo sukní.

 

sdNechcete mít na oblečení žmolky?

Vyzkoušejte  Perwoll Care & Repair od společnosti Henkel, který dokáže redukovat vzniklé žmolky a třepení vláken až o 80 %. Jeho pravidelným používáním navíc předcházíte opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků. Své oblíbené nadčasové kousky můžete tedy směle nosit po dlouhou dobu, protože budou vždy vypadat jako nové!

 

Perwoll

Čtěte také:

Reklama