Angličtina je světový jazyk, bez kterého se v dnešní době už nikdo neobejde. My, dnešní rodiče, jsme se angličtinu učili na základních a středních školách, naše děti však nyní mají tu skvělou možnost začít s ní prakticky od narození. Díky tomu se stane přirozenou součástí jejich života, kterou budou brát jako naprostou samozřejmost. Umožněte jim to a zapište je do kurzů Helen Doron English.
5a65e46b197bdobrazek.jpg

Zápisy do kurzů leden/únor 2018 právě probíhají

Konec pololetí se nezadržitelně blíží a s ním někdy ruku v ruce přichází obavy a stres. Nezoufejte! I když pololetní vysvědčení nedopadne úplně nejlépe, do konce roku zbývá ještě hodně času na nápravu. Program pro výuku angličtiny Helen Doron English nabízí kurzy vedené zážitkovou a hravou formou, na které se vaše dítě bude doopravdy těšit.

V Helen Doron English se totiž všechny děti – od nejměnších po teenagery – učí s radostí a lehkostí, přitom ale s maximální efektivitou. V rámci kurzů jsou navíc systematicky připravovány k úspěšnému absolvování jednotlivých úrovní mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge English Language Assessment, ve kterých již tradičně dosahují o 20% lepších výsledků, než je celosvětový průměr.
5a65e488d91c5obrazek.jpg

5a65e4ae7adf6obrazek.jpgDejte svému dítěti možnost zazářit v hodinách angličtiny. Informujte se o možnostech zápisu do kurzů Helen Doron English právě teď, kdy ve všech pobočkách probíhají Dny otevřených dveří, ukázkové hodiny a zápisy do kurzů.

Dny otevřených dveří jsou určeny pro všechny zájemce o výuku angličtiny v kurzech Helen Doron English, nezávisle na jejich věku nebo úrovni znalostí. Probíhají obvykle v pátky nebo v soboty a jejich nedílnou součástí jsou přibližně 20minutové ukázkové hodiny z výuky určené jednotlivým věkovým kategoriím, kterých se příchozí zájemci aktivně účastní tak, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké to je učit se s programem Helen Doron English. Rodiče si současně mohou prohlédnout naše originální výukové materiály a dozví se vše potřebné o organizaci výuky v dané pobočce, rozvrhu hodin, cenách a platebních podmínkách a dalších benefitech, které studium s Helen Doron English každému studentovi přináší.
5a65e49ce9f3cobrazek.jpg

Neváhejte a nakontaktujte svou nejbližší pobočku a přijďte se k nám podívat, ať už v rámci Dnů otevřených dveří nebo po sjednání individuální návštěvy. Budeme se na Vás těšit v průběhu měsíců ledna a února!

Proč Helen Doron English
Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English.
Proč Helen Doron? Protože naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.
5a65e5e3048dcobrazek.jpg

Více o kurzech Helen Doron English najdete na webových stránkách www.helendoron.cz