Moje neteř se doslechla, že v Anglii, když chrti skončí závodní činnost, tak se jich dosti krutým způsobem zbavují. Proto když se dozvěděla, že je možnost chrta adoptovat, tak neváhala a jednu chrtí hočičku si adoptovala, píše ve svém krátkém, ale velice smutném příspěvku čtenářka s nickem ladouch1

Měly se moc rádi a Frieda byla strašně hodný a vděčný pejsek. Janička jí musela nosit po schodech do bytu, protože v domě nebyl výtah a ona po schodech neuměla chodit (vážila kolem 23 kg). Přede dvěma lety se ale stalo velké neštěstí a moje neteř i s přítelem tragicky zahynuli.

Frieda byla při tom a tak jí policie odvezla do psího útulku. Moje sestra se nakonec rozhodla, že si Friedu ponechá i přesto, že už jednoho pejska měla a udělala dobře. Ze začátku to bylo těžké, než si Frieda zvykla na jiné prostředí a na dalšího pejska, ale už je to dva roky a je z ní miláček celé rodiny.

Já tam často také chodím i s naším pejskem a všichni tři už jsou kamarádi a dobře se snášejí a vždy jí přinesu nějaký pamlsek, a ona je tak strašně vděčná a hodná.

Máme jí moc rádi.

ladouch1

Milá ladouch1, to je strašně dojemný příběh a já velice obdivuji vaši sestru za to, že si vzala Friedu domů a nenechala ji v útulku. Ten pes musel zažít strašné trauma a možná by zemřel steskem.

Reklama