S profesionálním vysoušečem vlasů EXPERTISE PRO AC upravíte své vlasy 2x rychleji oproti běžným fénům, a to díky pokročilé technologii PRO FINISHER: proud vzduchu 200 km/h a příkon 2300 W vysuší bezkonkurenčních 6,4 g vody za minutu!

Ovšem nejde jen o rychlost, ale především o péči o vlasy, o jejich zdraví. K tomu slouží funkce IONIZACE: Miliony iontů pronikají do struktury vlasů a vážou v nich molekuly vody, ale zároveň uzavírají povrch vlasu a brání tak přesušení. Takto ošetřené vlasy jsou uhlazené, hebké, bez statické elektřiny, snadno se upravují. A mimochodem: Lépe odráží světlo, proto se oslnivě lesknou.

rowentaPro konečnou fixaci účesu slouží skutečně studený vzduch, který je ještě o 15 °C chladnější než u běžných fénů.

Profesionální AC MOTOR má až třikrát delší životnost než běžné přístroje. I při vysoušení přes kartáč má motor dostatečnou sílu pro precizní styling, vzduch se při přitisknutí ke kartáči nevrací zpět do motoru, který tedy může běžet plynule a tiše. I proto výrobce nabízí s klidným srdcem prodlouženou záruku: 5 let na motor a 10 let na dostupné náhradní díly.

Příslušenství tvoří ultra tenký 4mm koncentrátor, který perfektně vyrovnává vlasy a podtáčí konečky. Další, 8mm koncentrátor, je vhodný pro přirozený styling a bohatý objem vlasů.

Expertise Pro AC poslouží jako výjimečný dárek pro každou příležitost. Černo-zlatá barevná kombinace je podmanivá a navíc je zabalen v luxusní dárkové krabici.

www.rowenta.cz

Reklama