Jedu autem po dálnici na dvoudenní školení v Čechách. Že bych se vyloženě těšila, to ne, ale dva dny bez manžela mi jen prospějí a trochu si zvýším sebevědomí.

Navíc naše firma zaměstnává jen mladé lidi, takže by se tam mohla sejít dobrá parta. Ne, nemyslela jsme hned na to, že bych zahýbala, ale takový flirtík ještě nikomu neuškodil.
Dopoledne se máme školit, odpoledne bych si mohla vyrazit do městečka na nákupy a večer se třeba sejdeme partička v hospůdce a pak se uvidí…

Tak školení je nuda. Jsou tam hezcí kolegové, ale buď jsou zabraní do svých notebooků nebo jsou stále s mobilem na uchu, a ostatní jsou bez jiskry, erotična.

Taky jsou tam tři ženy – spíše holky v mém věku. Dvě se znají, pořád si špitají a něčemu se smějí, jsou asi již dlouho kamarádky. Ta jedna je tichá, hezká, ale zdá se příliš sebevědomá. S nikým se ani nebaví.

Den utekl jako nic, vyučování se protáhlo do pozdního odpoledne. K večeru jsme se teprve dostali do hotelu, šla jsem si lehnout – měla jsem pokoj jen pro sebe. Četla jsem si. Vyrušil mně zvuk pod oknem hotelu – vyhlédla jsem z okna a viděla jsem skupinky, vracející se z baru, dost se potáceli. Zjistila jsem, že vlastně jsem neměla o co stát. Ty dvě holky se potácely s ostatními kluky a zdá se, že co chvilku se líbaly s každým. Když už jsem se rozebrala, vzala jsem si věci a šla jsem do sprch, že se osprchuji. Přes sebe jsem přehodila saténový župánek. Vešla jsem do koupelny, jedna sprcha byla obsazená – právě tou opuštěnou kolegyňkou. Jak mě viděla, rychle se osprchovala a spěšně koupelnu opustila. Já jsem si sprchu vychutnala, namydlila jsem si celé tělo a oddávala jsem se pramínkům horké vody, hladila jsem si celé tělo.

Sotva jsem se vrátila do pokoje, ozvalo se zaťukání na dveře. Neměla jsem rozsvíceno, ale otevřela jsem dveře. Vešla ona. Prohlédla jsem si ji. Je opravdu hezká, kdejaký muž se po ní určitě otočí – štíhlá, souměrná, hezká prsa, pěkné bříško, pevný zadek. Nevím, proč přišla.
Zeptala se, jestli neruší, a že je sama… Položila mi ruce na ramena a odhrnula mi mé dlouhé vlasy z ramen dozadu, tak to mám ráda. Odhalila tak můj krk a ramena. Lehce se ke mně naklonila a políbila mě na odhalené rameno. Pokračovala na krk a rukama mi hladila záda a zadeček, zatím zakryté sněhobílým studeným saténem. Moje ruce ji chytly také v pase, začala jsem ji hladit po pevných půlkách. Ona mě dál líbala na krk a rukama přejela přes má prsa, zlehounka, jen přes župánek.

Bála jsem se cokoliv udělat, ale oplatila jsme jí to a rukama zajela pod okraj její noční košilky a pohladila jsem její prsa. Nečekala jsem, jak jsou pevná jiná prsa a jaké to je, hladit jinou ženu. Vzrušeně dýchala a já jsem cítila, že mi to taky není lhostejné. Dotyky se mi líbily a byly od ženy jiné, něžnější, jemnější. Musela jsem si přiznat, že jsem vzrušená, že se mi to líbí a že nevím, co s tím dál. Ona pokračovala v hlazení, vysvlékla mi můj župan a i svůj nechala spadnout na zem. Obě jsme si lehly na postel a pokračovaly v mazlení a líbání svých těl - ovšem na rty ani jeden polibek nepřišel. Vzrušení mě příjemně šimralo po celém těle, ona dýchala stále rychleji. Rukou mi sjela mezi nohy a začala mě zlehka dráždit prsty, což se mi líbilo, já jsem jí to ovšem oplatit neuměla, něco se ve mně bránilo. Cítila jsem, že mé vzrušení stouplo na maximum a že již brzy přijde orgasmus. Snažila se o to více -  a opravdu, během chvilky jsem pocítila tu nádheru a poté to krásné uvolnění. Ona se nijak nerozpakovala a začala si prsty hrát sama se sebou a během chvilky dovedla k orgasmu i sebe. Já jsem se dívala a líbilo se mi to.

Obě jsme pak ležely na posteli, ona se mi dívala do očí a hladila mě po vlasech. Zašeptala jen „děkuji“, políbila mě na tvář,  zvedla se, oblékla a odešla.
Druhý den již v lavici nebyla…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama