Čtenářka Netta35 má dojem, že magií si může pomoci k manželskému štěstí. Píše:

Když jsem byla malá a zlobila jsem maminku,říkávala mi,že jsem čarodějnice k neutahání. Bývala jsem z toho dost smutná a čarodějnicí jsem nechtěla být.

Jak,šel čas,zjišťovala jsem,že mám vidění,které nikdo z naší rodiny nemá, a protože se o tom nikdo se mnou nechtěl bavit-říkali, nevymýšlej si, tak jsem si o všem co vidím povídala se svým psem-ten ,,TO" také viděl.

Když přišel můj čas a já se zamilovala,prožívala jsem peklo.

Vždy jsem věděla,kde můj milovaný je a s kým i když on vše zapíral,nakonec se se mnou rozešel,neboť se mně začal bát.

Ještě jednou jsem zkusila štěstí v manželství, ale ztroskotalo. Již jsem se nechtěla vdávat,ale anděl lásky si sedl na mé okno a již jsem byla po třetí vdaná. Žena se učí od muže a muž od ženy  a tak jsem zjistila,jak díky svým kouzlům manžela k sobě upoutám.

Brali jsme se když nám bylo  36let. Dnes slavím narozeniny,je mi 60 a manželovi bude 60 v červenci. Já Vodnář-on Rak-dle horoskopů k sobě nepatříme- a také to bylo několikrát na rozchod,ale naučili jsme se vzájemně respektovat a i když jsem často použila malá kouzla,on to neví.

No,nač být čarodějnicí,která pomáhá druhým a sobě nepomůže?

Hezký den Netta35

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Co dodat, Netto? Snad jen že doufám, že jsi rozumná, protože připoutat k sobě člověka magií bez jeho vědomí naznamená nic jiného, než tajně manipulovat jeho vůli, ovlivňovat jeho chování, a tím vlastně vytvářet bytost, která plní mé rozkazy. Cítíš z toho to, co já? Snad je to bezpečné pro Tebe. Míša

Cokoli vás dnes kolem magie zajímá je tématem pro váš přispěvek.

  • Věříte v magii?
  • Máte doma nějakou magickou příručku?
  • Vykonali jste sami někdy nějaký magický rituál?
  • Jak se vůbec díváte na pojem magie v 21.století?
  • Stalo se vám někdy něco, co si neumíte vysvětlit?

Pište všechno, co vás napadá v souvislosti s tímto tématem, už od této chvíle na redakce@zena-in.cz