Už jednou unikla vrahovi, dokáže to i podruhé?

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ ne­bez­pečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem ze­mře­la.

Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost za­čne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vy­šetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila.
Nevrací se jen vzpomínky. Vrah na­podobitel chce dokončit započatou prá­ci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.

O autorovi

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již prodaly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I jeho další po­kračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posledního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejpro­dávanějších knih. Nyní Robert Bryndza pracuje na dalších případech nové hrdinky Kate Marshallové. Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů. Více o autorovi se můžete dočíst na webových stránkách robertbryndza.com, Twitteru @RobertBryndza či na Facebooku a Instagramu.

Ohlasy

Troufám si tvrdit, že je Robert Bryndza právě v nejlepší formě, a důkazem je právě Kanibal z Nine Elms. Neskutečně čtivá kniha, kterou nebudete chtít dát z ruky dříve, než dočtete poslední stránku. Skvěle propracovaný děj spolu se sympatickým duem v hlavní roli si jistě oblíbíte a budete nedočkavě vyhlížet další díl. Autor nemohl začít novou sérii lépe, jeho příběhy jsou jako droga a já nutně potřebu­ji další dávku.
Jana, Pinky v knihách

Tato kniha rozhodně stojí za to, přátelé, čtenáři, milovníci thrillerů a fanoušci autora, určitě si ji přečtěte! Nová závislost je tu! Darina, Darameganknihy.

Znáte původní řadu thrillerů Roberta Bryndzy s oblíbenou vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou?

Pokud ne, začtěte se! Prvotiny Dívka v ledu se prodalo přes 2 miliony výtisků a přeloženo bylo do 29 jazyků. Podobně úspěšné jsou i další knihy série. Dívka v ledu, Noční lov, Temné hlubiny, Do posledního dechu, Chladnokrevně, Smrtící tajnosti.

Zakoupíte na GRADA.CZ

Reklama