Vaginální infekce, slovní spojení, které by řada žen nejraději vymazala ze svého slovníku. Do našeho života umí vstoupit kdykoli a dávají o sobě vědět prostřednictvím řady nepříjemných projevů. Svědí to a pálí, dostaví se nepříjemné pocity při sexu a další komplikace, které si žena ráda odpustí. Cestou k intimní pohodě je dodržování správných zásad péče o ženské partie, odměnou je spokojenost i kvalitnější intimní život. Nenechte si jaro pokazit infekcí.   

Pokud se objeví první příznaky vaginální infekce, žena jen těžko sama zjistí, co ji způsobilo. Původ infekce dokáže odhalit gynekolog na základě laboratorních testů, na něž si musíme chvilku počkat. Existují ale přípravky, které je možné používat při obtížích způsobených oběma typy infekce - jak bakteriální, tak kvasinkové. Produkty řady Idelyn® Beliema® jsou určeny právě v obou těchto případech. Nemusíte vědět, co je přesnou příčinou problému, víte ale, kde hledat pomoc.

Idelyn

Zklidňuje a uleví

IdelynPři svědění a pálení, které infekce často doprovází, je vhodné sáhnout po úlevě v podobě intimního krému. Řada Idelyn® Beliema® byla vyvinuta ve spolupráci s gynekology, kteří nejlépe vědí, co ženské intimní partie v takových případech potřebují. Krém obsahuje antimikrobiální složku chlorhexidin, prebiotickou složku BioEcolia, vitaminy E a B5 a výtažek z měsíčku lékařského. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 249 Kč.)

Obnovuje a stabilizuje

IdelynPřirozenou vaginální mikroflóru při vaginální infekci (kvasinkové i bakteriální) pomáhají obnovit vaginální tablety Idelyn® Beliema®.  Ženy oceňují  jejich schopnost rychlého rozpuštění několik minut po zavedení. Tablety obsahují živé laktobacily a kyselinu mléčnou, které  účinně pomáhají nastolit přirozenou rovnováhu poševní mikroflóry. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 269 Kč.)

Pečuje a hýčká

IdylenŽenské intimní zdraví ohrožuje řada faktorů, je proto důležité o něj přiměřeně a pravidelně pečovat. Pěnivý intimní gel Idelyn® Beliema® s antimikrobiální složkou ženu chrání před oběma typy infekce a přináší intimním partiím svěžest a pocit čistoty. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 169 Kč.)

Více na www.idelyn.eu.

Reklama