Provádějí se testováním moči, nejspolehlivěji fungují použitím první ranní moči, v níž je stanovovaná látka v nejvyšší koncentraci. Zvolte pokud možno test vysoce citlivý, ten spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění. Placenta začne brzy po oplodnění produkovat hormon choriogonadotropin (hCG) a jednorázový těhotenský test zjistí přítomnost právě tohoto hormonu v moči. „Těhotenský“ hormon je detekovaný v moči ženy od 8. až 11. dne (testy z citlivostí 20 mIU/ml) od oplodnění a následně se jeho koncentrace pravidelně každé 2 – 3 dny zdvojnásobuje. Z toho vyplývá, že čím později se test provede, popřípadě čím vyšší má těhotenský test citlivost (nižší číslo mIU/ml), tím je spolehlivější.

36976.jpg

Testy jsou především orientační záležitost, pouze pro první informaci. Pokud má žena pozitivní těhotenský test, měla by neprodleně navštívit svého gynekologa, který má k dispozici vyšetřovací metody, jimiž zjistí spolehlivě jednak četnost těhotenství (nejdříve však 10 dnů po vynechání menses), tak i jeho lokalizaci (přítomnost plodového váčku v dutině děložní), případně stáří těhotenství.

36983.jpg

Livsane těhotenský test včasná detekce, může být použit až 4 dny před očekávanou menstruací kdykoliv během dne.

  • LIVSANE je značka, pod kterou se skrývá velmi široká řada vysoce kvalitních produktů, vyráběných pro celoevropský trh
  • Přípravky jsou přizpůsobené každodenním potřebám při péči o zdraví a jsou dostupné ve variantách pro nejrůznější věkové kategorie
  • Moderní vzhled, praktické balení či příjemnou chuť oceníte doma i na cestách
  • Jednoduchý a moderní vzhled přípravků je doplněný logem ve tvaru kříže, který je sestavený ze čtyř vavřínových listů. Díky tomu značku LIVSANE v lékárně snadno rozpoznáte
  • Pro větší přehlednost je sortiment rozdělen do sedmi kategorií, z nichž každá je označená křížem jiné barvy

Více na Benu.cz5f22c8574c072image.png

V BENU nakoupíte vše potřebné na jednom místě jak pro sebe, tak pro své miminko. Vyberte si z bohaté nabídky dětské výživy, doplňků stravy, plenek nebo dětské kosmetiky.
Vhodnou dětskou výživu vybírejte především podle věku vašeho dítěte. Některé kojenecké výživy jsou vhodné pro děti již od narození, jiné od určitých měsíců. Veškeré mléčné formule jsou naprosto bezpečné, pečlivě kontrolované a samozřejmě jsou zdravotně nezávadné.

Reklama