Plazmaterapie pro kamarádku

Péče o pleť zajímá snad každou ženu. A co teprve, když je z rukou dermatologa. Zkuste letos své kamarádce věnovat plazmaterapii. Jedná se o zcela přirozené omlazení vlastní obohacenou krevní plazmou. Ta v pleti působí jako vitamínový koktejl, který ji dodá potřebnou výživu, nastartuje přirozené regenerativní procesy a výrazně zpomalí stárnutí pleti. Plazmaterapie se hodí se i pro ty, kteří si nechtějí vpravovat do těla nic umělého. Nehrozí u ní žádné vedlejší účinky ani alergické reakce. Skvělý dárek i pro muže, kteří chtějí své pleti dopřát něco navíc.
5a2943a67cd11obrazek.jpg

Krásnější a pevnější pleť bez vrásek pro maminku

Všímáte si, jak si maminka prohlíží v zrcadle povadlé kontury obličeje a přibývající vrásky? Zkuste ji letos o Vánocích potěšit ošetřením, které ji omladí a dodá potřebné sebevědomí. Ideálním řešením jsou dermální výplně kyselinou hyaluronovou a vyhlazení mimických vrásek pomocí botulotoxinu. Tato ošetření jsou mezi ženami i muži velice populární především pro svoji šetrnost a velmi dobré výsledky. Dají se snadno kombinovat s laserovým či radiofrekvenčním ošetřením pro odstranění pigmentací a zpevnění pleti. Výsledkem bude o pár let mladší a spokojená maminka.

I muži mají svá tajná přání

S muži je to někdy složité. Své tužby a přání si nechávají pro sebe, proto se jim velmi těžko vybírá dárek, co by je opravdu potěšil. Sázkou na jistotu bude vánoční voucher, který mohou využít podle vlastního uvážení. A z čeho si budou moci vybrat? Vánoční vouchery platí na veškeré služby, které na klinice Asklepion nabízíme. Mezi tzv. chlapské procedury patří například odstranění nadměrného pocení botulotoxinem, laserová epilace, které trvale odstraní nežádoucí chloupky kdekoli na těle, jednoduché laserové odstranění chrápání, návštěva zubní hygienistky nebo laserové odstranění tetování. Někteří muži se odhodlají i pro plastickou operaci víček, nosu nebo liposukci.
5a2943c74dcbaobrazek.jpg

Plastická operace víček rozjasní pohled babičce i dědečkovi

Oblast kolem očí je citlivá a stárnutí se na ní projevuje z celého obličeje nejdříve. U některých jedinců mohou nadbytky kůže a váčky pod očima způsobovat zhoršení vidění a jiné zdravotní komplikace, jako třeba slzení a pálení očí, nebo bolesti hlavy. Zbavte své prarodiče těchto obtíží a darujte jim poukázku na úpravu víček. Odměnou jim bude nejen lepší vidění, ale i o pár let mladší vzhled.