bb.jpg
Foto: Profimedia

V betonovém skateparku pod Westway se v pátek během londýnského týdne módy představila mladá nadějná značka Chopova Lowena, kterou mnozí nazvali vrcholem celého programu pro jaro 2023. Za značkou stojí duo Emma Chopova a Laura Lowena-Irons.

Značka v nové kolekci mísila svou slabost pro folklórní výstřelky s gotickými prvky, styl panenek grunge a pouliční styl. K dalšímu zpestření přispěli také modelové a modelky na přehlídkovém mole. Do sestavy se totiž zapojili přátelé, kolegové, známí, matky a sourozenci návrhářek, což vedlo k působivé kombinaci postav.

Chopova Lowena vytvořila svou verzi skater boy chic a představila také mikiny na zip s kapucí potažené graffiti v kombinaci s krajkovými detaily. Na mole byly k viděné také čalouněné kostkované kilty, zatímco květinově zdobené úplety a trička s andělským potiskem byly vylepšeny složitou krajkou.

Nadměrné nylonové bombery a výrazné kožené bundy získaly metalický dekor, zatímco historické malby zvýrazňovaly kobercové šaty a dodávaly jim historický dojem.

Chopova a Lowena-Irons využily příležitosti a uvedly na trh boty a tašky vyráběné v Portugalsku a Itálii, zatímco zbytek jejich výroby pokračuje v Bulharsku.

Zdroje: Pofimedia, Vogue, The Glass Magazine

Reklama