clanek.jpg
Foto: Profimedia

Katherine, které se přezdívá roztomile Kitty (v překladu koťátko), je dcerou Charlese Spencera, mladšího bratra princezny Diany. Pracuje jako modelka a mluvčí luxusní klenotnické značky BVLGARI. Kitty si u příležitosti svého dne D oblékla na míru navržené a ušité šaty, které vznikly pod taktovkou módního domu Dolce & Gabbana. Pro něj Kitty také v minulosti předváděla.

Róba byla inspirovaná viktoriánskou módou a zakrývala každičký kousek modelčina těla. Vyznačovala se vysokým límcem, dlouhými rukávy, korzetovým živůtkem a špičatými výztužemi v oblasti ramen. Celé šaty byly krajkové a měly vepředu drobné knoflíčky. Nevěsta si k nim vzala jen jednoduchý dlouhý závoj. Aby svatební šaty co nejvíce vynikly, zvolila Kitty uhlazený vzhled vlasů, jednodušší náušnice a přirozený make-up.

Zástupci Dolce & Gabbana na svém Instagramu sdíleli video ze zákulisí příprav svatebních šatů. Na celý svatební víkend bylo pro Kitty vytvořeno ještě dalších pět modelů. Jedním z nich byly modré korzetové šaty s vyšívanými květinkami. K nim si Kitty vzala výrazný náhrdelník, náušnice a prstýnek.

Zdroj: Dolce & Gabbana Instagram, Vanity Fair, Lady Kitty Spencer Instagram