Milé čtenářky, 

v sekáčích jsem nakupovala, nakupuji a nakupovat budu!

To, že se někomu zdají pod úroveň, mi je naprosto jedno, navštěvuji pouze výběrové sekáče, nemám ráda takové ty "hrabáky" a typický sekáčový smrad, tohle je mi proti srsti. Ale věřte, že existují sekáče, kde to voní, zboží je na ramínkách a podle velikostí rozdělené.

Často se vracím do sekáče v Polsku, kde je pouze značkové oblečení, které bych si nové za normální cenu nikdy nekoupila. Mám spousty triček, kalhot, sukní, tílek od značek REPLAY, DIESEL, FORNARINA, ZARA, MANGO atd. Nejsou poškozené, jsou to originály a stojí max. 400,-

Jsem maximálně spokojená, protože materiál drží tvar a dělá hezkou postavu, jistě, také chodím do normálních obchodů s novými věcmi, ale do levnějších značek. Akorát mě tolik neuspokojují jako sekáče, ta radost, že jsem našla něco za pakatel a normálně by to stálo i 2000,- - to mi udělá vždy radost!

A jestli se někomu nelíbí oblečení ze sekáče a odsuzuje ostatní, kteří tam nakupují, tak je mi ho ze srdce líto.

Já například nikdy nekupuji oblečení u vietnamců a neodsuzuji lidi, kteří tam nakupují, a přitom mi to příjde víc potupné jít si koupit kalhoty k vietnamcovi a potkat v nich dalších 10 lidí... tohle se v sekáči stane málokdy. Já se za to, že nakupuji v sekáči, nestydím a nikdy se stydět nebudu!

Vždyť i některé celebrity tam nakupují a chlubí se tím. Tak proč by se měl normální člověk stydět jít tam a najít si něco originálního, hezkého, levného na sebe.....

Joan


Milá Joan,

je fajn, že jste našla obchod s oblečením, který Vám dělá radost. Že je to sekáč? Že se to některým lidem nelíbí? To je jejich věc!  Pokud se nakupuje se vkusem a rozvahou, je jedno, kde to je.

Co vy a nákupy z druhé ruky?
Jste proti? Napište nám: redakce@zena-in.cz
Reklama