Vzhledem k tomu, že mám osobní zkušenosti s různými „proteinovými“ nápoji ať už u diet, tak ke cvičení, tak jsem byla zvědavá na pět příchutí, které RF nabízí a musím říct, že jsou všechny velice příjemné a nemají žádný ocas, což se u produktů tohoto typu často stává. Je znát, že se zde hodně pracovalo na chuti a osobně mi nejvíc zachutnala maková a čokoládová příchuť. Překvapením pro mě bylo, že i verze bez příchuti je velmi dobrá a není prázdná. Vzhledem k tomu, že RF není míněno jako dlouhodobá náhrada stravy (na tiskové konferenci bylo zdůrazněno, že pokud máte na výběr mezi normálním vyváženým jídlem a RF, vždy zvolte jídlo), ale má sloužit ve chvílích, kdy nestíháte, nestane se vám, že byste se příchutí rychle přesytily. Výběr příchutí plánuje značka do budoucna rozšířit a zároveň přidat do sortimentu další produkty, z nichž se tedy nejvíc těším na tyčinky. RealFood není dietní náhražkou, ale funguje jako plnohodnotné jídlo, které vás zasytí a dodá tělu to, co potřebuje.

5a6f251ee9f7dobrazek.jpg

Osobně si RealFood pořídím, protože dnů, kdy člověk nestíhá a přichází večer domů s vlčím hladem a vyluxuje celou ledničku a pak trpí přejedením, je stále dost.

5a6f245793e9fobrazek.jpg

„RealFood je komplexní a vyvážené jídlo, které tělu dodá 100 % potřebných látek v té nejlepší možné nutriční kvalitě. RealFood je díky svému složení kvalitní nízkosacharidová alternativa pro dny, kdy člověk nestíhá a nemá možnost se zdravě a plnohodnotně najíst, obsahuje v průměru o 30 % méně sacharidů než podobné produkty na trhu, vysoké množství ušlechtilých, vysoce vstřebatelných bílkovin a jeden z nejkvalitnějších zdrojů tuku, kokosový olej.  RealFood tvoří účinný komplex minerálních látek, vitamínů a rychle využitelných MCT tuků, dále rýžová mouka, vysoce vstřebatelná CFM syrovátka a celá sušená vejce a zcela se obejde bez přidaného cukru, soli, sóji či jakýchkoliv zahušťovadel, stabilizátorů, konzervantů nebo umělých barviv,“ říká Ing. Ivan Mach odborník na výživu a prezident Aliance výživových poradců.

5a6f241d03e64obrazek.jpg

  • RealFood je díky svému složení kvalitní nízkosacharidová alternativa pro dny, kdy člověk nestíhá a nemá možnost se zdravě najíst. Není v něm nic, co by vám uškodilo.
  • RealFood obsahuje v průměru o 30 % méně sacharidů než podobné produkty na trhu, vysoké množství bílkovin a jeden z nejkvalitnějších zdrojů tuku, kokosový olej.
  • RealFood dále tvoří minerály, vitamíny, MCT tuky, rýžová mouka, CMF Instant a celá sušená vejce.
  • RealFood se zcela obejde bez přidaného cukru, soli, sóji či jakýchkoliv zahušťovadel, stabilizátorů, konzervantů nebo umělých barviv.
  • RealFood je vhodný pro většinu alergiků – neobsahuje lepek, laktózu či oříšky.
  • RealFood je dostupný v pěti různých příchutích: California strawberry (jahodová), French vanilla (vanilková), Peruan chocolate (čokoládová), Czech poppy (maková) a Pure natural (naturální).
  • Cena jednoho RealFood oběda vyjde zhruba na 80 Kč.

V čele sedmičlenného týmu značky RealFood stojí Tomáš Rajchl, který se zdravým životním stylem zabývá již řadu let: „Před dvěma lety jsme všichni pracovali na svých projektech a zjistili jsme, že máme stejnou vášeň. Skvělé jídlo, vaření a vymýšlení receptů z kvalitních surovin. A všichni jsme se občas nestíhali najíst, tak rychle a kvalitně, jak bychom chtěli. Tak jsme došli k tomu, že na trhu chybí produkt, který by tohle řešil. RealFood jsme začali tvořit hlavně pro sebe. Nejvíce nám záleželo na kvalitě a čistotě složení produktu. Proto v něm nenajdete žádná aditiva nebo přidaný cukr a jedná se dokonce o hypoalergenní výrobek bez lepku, laktózy nebo například sóji. Kvalitu složení ukazuje například fakt, že používáme kokosový olej, který je pro tělo mnohem prospěšnější než i třikrát více řepkového oleje. Hledali jsme a našli nejvyšší možnou kvalitu. Proto v lednu 2018 uvádíme na trh inovativní produkt RealFood.“

5a6f2410e80a7obrazek.jpg

RealFood se vyrábí z těch nejlepších ingrediencí od dodavatelů z celého světa, jejichž pečlivý výběr trval dva roky. Výroba probíhá v západních Čechách ve spolupráci se společností Artifex Instant, která má s výrobou instantních nápojů a jídel 25 let zkušeností.

Více informací najdete na www.realfood.eu