K hlavním zásadám zdravé výživy patří především pravidelné stravování jak u dospělých, tak i u dětí. Pravidelné svačiny zabraňují hladu a dodávají tak potřebnou energii pro učení a sportovní aktivity.

KnoppersTak jako by měla být základem dne tři hlavní jídla - snídaně, oběd, večeře, nemělo by se zapomínat ani na pravidelné svačiny. Snídaně je základ pro celý den, nastartuje organismus a doplní deficit tekutin po spánku. Důvěrně známe zásadu, že každý příjem by měl odpovídat výdeji, a proto si svačinu musíme zvolit tak, aby odpovídala klidnému a nebo aktivnímu dni s vyšším výdejem energie.

KnoppersBěhem dne bychom měli jíst zhruba každé tři hodiny. Pro některé to však může být problém, protože si v práci nemohou dovolit udělat přestávku tak často, nebo je jim prostě jen hloupé před kolegy pořád něco jíst. Ale tady vzniká problém, jelikož pokud se nenajíte dostatečně během dne, přichází večer oblíbené přepadení ledničky a tím si nikdo štíhlou linii neudrží.

Vhodnou svačinkou pro Vás i Vaše dítě může být prémiová polomáčená oplatka Knoppers s náplní z lahodného mléka a nugátového krému s kousky lískových oříšků. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, sacharidy, mléčné a rostlinné tuky a zabezpečí tak přísun energie a živin pro doplnění energie po celý den. Originální čtvercový tvar se vejde do každé kabelky a ideální porce svačinky vás nezahltí zbytečnými kaloriemi, avšak dostatečně zasytí a uspokojí chuť na sladké.

Doporučená cena Knoppers 25g je 7,90 Kč a Knoppers 75g (3-pack) 19,90 Kč.

 

Reklama