profimedia-0403361565.jpg

Máte ráda sladké? A co mlsáte nejraději?
Já na sladké moc nejsem. Já jsem spíš masová. Ovšem jednou za čas, když dostanu chuť, tak si něco sladkého dám. Jestli mám ze zákusků pro něco slabost, tak jsou to rakvičky. Ty bílý klasický z toho strašně sladkého těsta a na tom ta nesladká bílá šlehačka. Těch jsem schopná sníst třeba tři nebo čtyři.
 
A s čím z jídla ráda zhřešíte?
Ráda hřeším na mase. Jednou za čas dostanu chuť na bůček, tak si ho upeču a pak ho jím třeba celý týden s chlebem. To fakt miluju!
 
Jak to děláte, že tedy pořád udržujete štíhlou linii?
Tak já to nejím každý den. U mne přijde takové období, kdy mám hody, vždy tak jednou za půl roku. Normálně se nepřejídám. Jím tak, jako všichni ostatní. Ale dost se hýbu a chodím. Vždycky říkám, že když má člověk příjem, měl by mít i výdej. Když vím, že budu mít výdej, můžu jíst víc. Když vím, že mít výdej nebudu, jím málo.
 
Lidé často poukazují na váš vzhled, že neustále vypadáte dobře a mladě. Máte třeba nějakou vychytávku nebo babskou radu, která vám v tom pomáhá?
Asi jsou to geny. Já nic zásadního nedělám. Možná má vliv i to, že jsem nikdy nekouřila. Já myslím, že to pleti škodí a lidé jsou potom trošku vysušenější. Také mi dělají dobře procházky na čerstvém vzduchu. Nechodím ani na kosmetiku. Mě nebaví tam ležet. Já se ráda čamčám, večer se odčančám, dobře se promažu a to je asi tak všechno.

profimedia-0387316287.jpg
 
Jaké jsou tedy vaše oblíbené produkty? Bez čeho si nedokážete představit den?
Já musím používat tónovací krémy nebo make-upy, protože se mi dělají pigmentové skvrny. Tak abych nestrašila lidi. A pak ráda používám řasenku a tužku na oči. Nic dalšího nepotřebuju. Většinou si to dám ráno, a ani si to neberu s sebou do kabelky. Používám takové věci, které drží poměrně dlouho. Když vím, že někam jdu a budu se potit třeba, zafixuju to pudrem. V kabelce nemám ani rtěnku.
 
Co děláte, když jste ve stresu? Někdo jí čokoládu. Ale nemusí to být jen jídlo.
Jídlo mi nepomáhá. Já když jsem ve stresu, rozjede se mi střevní nemoc. To pak z jídla nemohu nic, ani moc pít. Mně pak vadí i voda a čaj. Když jsem ve stresu, tak je pro mne nejideálnější, když vezmu psa a jdu do zeleně a vyčistím si hlavu. Ne vždycky se poštěstí, že mám čas, ale myslím si, že zelená barva, čerstvý vzduch a pohyb pomáhají.
 
Máte nějaké oblíbené místo, kam chodíte?
Kousek za barákem mám takový lesík. Je tam rybník a kolem toho jsou stromy. Tam chodím velmi často a dělá mi to dobře. Také máme v Beskydech chatu, kam jezdím o prázdniny.
 
Když už jsme u těch prázdnin. Máte nějaký zajímavý zážitek, na který ráda vzpomínáte z letních prázdnin?
Maminka i otec byli učitelé hudby. Dva měsíce prázdnin jsme trávili na chatě a vzpomínám si, jaké byly vždy naše odjezdy. Maminka dostávala na vysvědčení do svých žáků plno kytek a bonboniér a my jsme to všechno vzali a na tu chatu odtáhli. Ale neměli jsme auto, takže jsme jezdili vlakem. Vypadali jsme jako bezdomovci.
A ještě mám jeden zajímavý zážitek. To bylo, když jsem poprvé viděla moře. Bylo to severní moře někde nahoře u Hamburku a bylo hrozně studené. Na pláži jsme byli jen my a dvě mladé holky, které to neviděly tak studeně jako my, takže si tam lehly nahý a opalovaly se tam. Můj muž to tenkrát kvitoval a přes to, že na té pláži nikde nikdo nebyl, tak my jsme leželi hned vedle nich.
 
6-Heidi-si-pochutnavala-DSC0597.jpg

Foto: Profimedia & Ovocný Světozor
 

Reklama