Neexistuje elegantnější kombinace barev, než je černobílá. Rýpalky možná namítnou, že to nejsou barvy, ale z toho si nic nedělám.
Černobílou mám moc ráda.
Je to symbol kontrastů. Pozitiv versus negativ. Magie temné noci a optimismus jasného dne. Černobílá je moderní, grafická, nepřehlédnutelná a svým způsobem i agresivní. A možná právě její agresivita a naléhavost je to, co černobílou neustále vrací na výsluní zájmu módních tvůrců.

 

S černobílou nikdy nemůžete sáhnout vedle. Nikdy nezevšední, a kdo si na ni vybuduje základní garderobu, má vyhráno.

 

Záleží jen na vás, která z těchto dvou barev bude dominantní. Milovnice černé, těch bude patrně víc, mohou bílým detailem, doplňkem, linkou jen docinknout, podtrhnout a osvěžit monotónnost a smutek samotné černé.

Pokud je vaším favoritem bílá, léto si bez ní těžko dokážeme představit, černými doplňky ji zušlechtíte a povýšíte její eleganci.

 

A ještě jednu nespornou výhodu má černobílá. Můžete s ní bez problému kombinovat trendové barvy, aniž byste cokoliv měnila na vašem šatníku.

Zatoužíte po aktuální fialové? Kupte si v ní cokoliv doplňkového. Tričko, šálku, pásek nebo kabelku. Neutratíte majlant a budete in. Mimochodem, fialovo-černá je skvostná barevná kombinace. Vřele doporučuji.

 

Co dodat? Nepochybuji, že i mnou obdivovaná černo-bílá kombinace najde svoje odpůrkyně. Někomu připadá příliš strohá a tvrdá. Někdo se obává křídové bílé, jiný zas černou považuje za smuteční. Ale i tady existuje kompromis. Bílou vyměnit za smetanovou a černou za antracit.

 

Tak co, jdete do toho?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama