Kombinace bílé a černé barvy si drží neochvěnou pozici nejen ve světě módy, ale i interiérového designu, kterému dodá nádech strohé, ale efektní  elegance, ať už v retro nebo hitech stylu. Právě univerzálnost a odolnost vůči jakýmkoli módním vlivům a vlnám dělá z tohoto barevného tandemu jednu z nejoblíbenějších kombinací. Jak to vypadá, když ovládne prostor koupelny?   

Siko                                                                                     

SikoLapovaný obklad a dlažba v kombinaci se štípanou mozaikou série Zeus od předního výrobce Fineza (obr. vlevo). Sanitární keramika v černobílé kombinaci pochází z dílny světoznámého designerského studia TRIOMINI – materiál původně používaný na výrobu luxusních pracovních desek je neuvěřitelně odolný díky své celoprobarvenosti a zároveň umožňuje nekonečnou tvarovou variabilitu. Obklad Bianco Nero představuje harmonii protikladů dvou barev, které se vzájemně přitahují (obr. vpravo).

Novinková mozaiková dlažba Zeus Fineza se strukturovaným povrchem se nabízí ve dvou provedeních. Záleží jen na Vás, zda převládne bílá nebo černá.

SikoNová kolekce umyvadel a umyvadlových skříněk Strada od výrobce Ideal Standard. Lineární pravoúhlé tvary této kolekce odpovídají současným trendům čistých a minimalistických interiérů. Jemnost základních tvarů této kolekce je zdokonalena štíhlými okraji umyvadel.

SikoPříklad řešení black&white koupelny, kdy se přísně geometrické linie, jež pomáhají opticky vytvářet jednotlivé zóny v prostoru doplní listelami, jež prostor zútulní a interiér spojí v jeden kompaktní celek. Obklad série Madera od výrobce PILCH, který je součástí exkluzivní nabídky SIKO KOUPELNY.

SikoKoupelnový nábytek Naturel Verona nabízí jednoduché a přímé tvary v různém provedení velikosti a barev. Černá v tomto případě skvěle doplňuje, resp. tvoří jeden celek s bílým designovým umyvadlem z litého mramoru.

SikoNástěnný radiátor HAND Cordivari Design, typický protagonista současného trendu vytápění, kde topné těleso vytváří a doplňuje originální tvář interiéru. Významní světoví designéři vytvářejí pod značkou Cordivari dokonalou funkčnost a styl, který je schopen dát teplo a eleganci každému obytnému prostoru, koupelny nevyjímaje.

SikoNezbytné doplňky skvěle podtrhnou výsledný dojem – koupelnová předložka ze syntetického textilního vlákna se strukturou vlny, jež se snadno udržuje a pere. K dostání v celé síti prodejen SIKO KOUPELNY.

Kompletní nabídku najdete v aktuálním katalogu SIKO KOUPELNY nebo www.siko.cz.

Reklama