Navíc milujeme kávu a značku Nespresso, takže jsme byli v redakcí zvědaví, jaké novinky si pro léto tato značka připravila. Na prezentaci novinek se vypravila naše redaktorka a foodbloggerka Elly, která patří k největším milovnicím kávy u nás v redakci.
5d23120156686obrazek.png
Co nám o ledové kávě Nespresso napsala? 
Testování mne moc baví, tak jsem si nemohla nechat ujít vyjet si do Prahy „jen tak na kávu“. Protože mi přišla pozvánka na akci mé oblíbené značky Nespresso, vypravila jsem se se svým mužem a malou Žofkou a skvělý výlet. Moc jsem se těšila, protože šlo o dvě zbrusu nové kávy, které jsou vhodné právě pro přípravu ledové kávy. Já doma připravuji ledovou kávu tak, jak jsem se to naučila právě na Nespresso akci s Míšou Ilíkovou, baristkou a ambasadorkou Nespresso.


Jaké jsou nové kávy z limitované edice?
LONG BLACK OVER ICE
Směs plná života. Ostré tóny a ovocná aromata společně vytvářejí osvěžující směs. Pražení je jemnější, a proto se nepřidává mléko. Osvojte si skvělý australský trik a připravte kávu do perlivé vody s ledem. Já jsem tenhle kávový drink ochutnala na akci a byl fakt skvělý! Už se těším, až touhle kávou překvapím nějaké milé hosty u nás doma.5d23134bc80e2obrazek.png
FLAT WHITE OVER ICE
Sladká harmonie. Pražené tóny a bohatá aromata v dokonalé rovnováze se sladkostí mléka. Jako jemný vánek za horkého letního dne i Flat white over ice dokáže uchovat svěžest.
Obě kávy z Limitované Edice najdete v jednom balení. Na zadní straně obalu jsou vypsány jednoduché receptury na osvěžující ledové kávy, které si díky sadě příslušenství Nespresso vychutnáte kdykoli a kdekoli.
Jak si doma připravit tu nejlepší ledovou kávu? Již brzy vyjde rozhovor s odbornicí na přípravu kávy Nespresso, s paní Míšou Ilíkovou.

5d23124b45625obrazek.png
Naše články:

Reklama