Nepodléhají pokušení spokojit se s málem, potřebují volnost a dělají jen to, co chtějí. Nejsou závislí na ničem, nenechávají se ničím omezovat, jsou absolutně svobodní. Jsou spontánní, neustále experimentují, nikdy se neusadí, užívají každý okamžik a odhalují nepoznané. Nesnaží se potlačovat fyzickou přitažlivost, oddají se jí

a jako pár se pak vydají společně hasit žízeň po nových zážitcích…

 

Toaletní vody Nomadic pro ni a Nomadic pro něj od švédské kosmetické společnosti Oriflame jsou dvě moderní květinovo-orientální vůně inspirované bohémským stylem života, absolutní volností, dráždivou svůdností a nevázaností.

 

Nomadic pro ni vyjadřuje silnou individualitu a originalitu. První přivonění k Nomadic pro ni poznamenávají svěží citrusové vůně, přírodní zelená esence, švestky a růžový pepř. Poté se rozvoní tajemná aura růží, kadidla a směsi exotických květin: ylang ylangu, smyslného pačuli, jasmínu a konvalinek. Divoké touhy ztělesňuje v základu vůně hřejivá ambra, tmavé santálové a cedrové dřevo, pačuli, vanilka a květ cístu krétského.

 

Pravá, jedinečná a nekonformní, taková je Nomadic pro něj. Nomadic pro něj je silná, zemitá a dokonale vyvážená vůně pro bezprostředního muže, který se cítí volný a přesně ví, kde je jeho místo na tomto světě. Vůně Nomadic pro něj je plná přírodních surových ingrediencí jako je rozmarýna, hřebíčkový olej, císt krétský, zázvor či pačuli a proto ten, který ji nosí se cítí v souladu s přírodou a s opravdovými životními hodnotami. Nomadic pro něj je originální a silná dřevitě - pižmová vůně.

 

Toaletní vody Nomadic si právě nyní můžete zakoupit za zaváděcí cenu 459 Kč.

 

 

 

 

 

 

Plánujte úspěch s Oriflame!

Právě nyní (od 24. září do 13. listopadu), máte možnost vstupu mezi kosmetické poradce Oriflame za pouhých 49 Kč! Co vám Oriflame nabízí? Finanční nezávislost, práci podle svých představ, nové přátele a mnoho dalšího. Proto neváhejte a připojte se k Oriflame právě nyní. Zaregistrovat se můžete jednoduše a okamžitě na www.oriflame.cz. Při registraci obdržíte elegantní černou tašku Starter Kit s materiály a exkluzivní diář Oriflame s řadou tipů pro péči o pleť a tělo. Pokud se zapojíte do programu pro nové poradce „Úspěšný start“ můžete získat zdarma dárky v hodnotě až 2746 Kč.

 

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat on-line.