Zatímco Kryštof je velkým milovníkem všech němých tváří, Linda k nim nikdy neměla vztah. Vadí jí, že smrdí, nechávají chlupy a její negativní vztah ke tvorům zvířecí říše ještě prohloubil zážitek z dětství, kdy ji jako pětiletou holčičku pokousal pes. Nesnáší ale nejen psy, ale i všechna ostatní zvířata.

ha.jpg
Foto: Shutterstock
 
„Že má Kryštof rád zvířata jsem věděla hned od začátku, jenže se mi strašně líbil. Úplně mě okouzlil, a tak jsem to ignorovala. A abych se mu zavděčila a neodradila ho, tak jsem mu samozřejmě řekla, že mi zvířata nevadí a že je mám taky ráda. To jsem ale lhala,“ svěřuje se Linda.
 
Kryštof má doma rybičky a pejska. Rybičky si plavou v akváriu, a tak Lindě nevadí, ale k psovi si cestu nenašla. „Strašně mu smrdí z huby a rád na mě slintá. Před Kryštofem sice dělám, že mi to nevadí a občas ho i pohladím, ale stojí mě to strašně přemáhání. A vždycky si pak jdu nenápadně umýt nebo alespoň otřít ruce. Velký problém je ale v tom, že Kryštof mě nedávno požádal, jestli bych se k němu nenastěhovala. A já bych strašně ráda, jenže nevím, jak vydržím každodenní přítomnost toho čokla,“ stěžuje si Linda.
 
Přítel se jí navíc svěřil, že do budoucna by svému pejskovi rád pořídil ještě jednoho psího parťáka a nebránil by se ani dalším zvířatům. Čeká ovšem, až se přesunou do většího bytu nebo až si případně postaví domeček.
 
„K lásce ke zvířatům mě rodiče nevedli, nikdy jsme doma žádné neměli. Mamka k nim má podobný vztah jako já. Přijde mi to ale docela neobvyklé. Vždycky když se někomu svěřím, že nesnáším zvířata, divně se na mě dívá, a tak už to raději nikomu neříkám. V minulosti jsem taky slýchávala větu, že kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. Bojím se, že kdyby se to o mně Kryštof dozvěděl, byl by to pro něj důvod k rozchodu. Zároveň nevím, co mám dělat, když chci bydlet se svou láskou, ale ne s jeho psem,“ uzavírá Linda.

Zdroje: respondentka Linda

Čtěte také: 

Reklama