Po prvním francouzském polibku, který si vytrpěla v patnácti letech, se Mirka domnívala, že si polibek vůbec neužila, protože její tehdejší přítel byl stejně nezkušený jako ona sama. Ani další partneři ovšem nedokázali, aby se při líbání cítila dobře, nebo aby jí to dokonce bylo příjemné.

kis.jpg
Foto: Shutterstock

„První francouzák byl hrozný. Můj tehdejší kluk mi strčil jazyk do pusy, ten působil jako slimák. A taky hrozně slintal. Vůbec jsem nechápala, proč si máme v ústech navzájem přehazovat jazyky z jedné strany na druhou, ale říkala jsem si, že na tom přece něco být musí, když to lidi tak rádi dělají,“ popisuje Mirka.

Během let se líbala ještě několikrát a s různými partnery, ale v žádném polibku nenašla potěšení. „Žádný z mých předchozích partnerů pro to neměl pochopení a všichni mi chtěli mermomocí strkat jazyk do pusy. Až můj manžel, kterého jsem si vzala před třemi lety, to neřeší. Na začátku jsem mu řekla, že francouzáky prostě ne a on to respektuje,“ tvrdí Mirka. Ta se přitom domnívá, že se svou sexualitou nemá sebemenší problém.

„V posteli jsem docela odvážná a nebráním se ani tomu zkoušet různé praktiky. Rozhodně manželovi sex neodpírám a odporný mi nepřijde. Pusu na pusu mu taky ráda dám, ale k líbání, při kterém se vzájemně dotýkají jazyky, mám velkou averzi a nejsem schopná to strpět. Vadí mi dokonce i v pornu, jakmile se začnou dva herci olizovat, hned musím video přetočit. Tak doufám, že nejsem jediná na světě, komu to vadí,“ uzavírá žena.

Zdroje: respondentka Mirka

Čtěte také:

Reklama