Trochu rozporuplný přístup ke slunečním brýlím má naše čtenářka s nickem Kennie. Sice bez nich nedá ani ránu, ale nerada je nakupuje. Nikdy si v tom množství nemůže vybrat

Krásný slunečný den přeji

Bez slunečních brýlí si svůj život už neumím představit. Jsou mou nedílnou součástí. Už se mi stalo, že jsem z bytu odešla bez peněženky, mobilu či klíčů, zvláště to poslední bylo hodně nemilé, ale bez slunečních brýlí nikdy. Chrání mě nejen před sluníčkem, ale i před větrem, či před drobným mrholením. Jsem na své oči zkrátka opatrná a snažím se je chránit, jak to jen jde.

Tmavé brýle mám momentálně dvoje. No, co kdyby se jedny zničily nebo bych je nedej bože ztratila? Což se mimochodem minulý týden málem stalo, ale naštěstí jsem je po nějakém tom hledání opět objevila. Hodně se mi ulevilo. Přiznám se ovšem, že oboje jsou už řekněme postarší kousky a jak miluji nošení slunečních brýlí, tak nesnáším jejich nákup!

Vždycky stojím v optice, rozhlížím se po tom obrovském množství různých obrouček a nemůžu si vybrat. Zkouším a zkouším, ale nikdy mi žádné nepadnou do oka tak, abych přesně věděla – ano, to jsou ony. Po půl hodinovém výběru už začíná být prodavačka otrávená, což mi zrovna nepomůže, a protože nechci investovat nemalé peníze do produktu, o kterém nejsem přesvědčená, že je pro mě ten pravý, jdu dál. Po návštěvě tak čtyř optik si vždy řeknu, že ti moji miláčkové přece jen ještě nepatří do starého železa a že je ještě nějakou tu dobu unosím.

Ale letos už si opravdu nového parťáka pro slunečné dny pořídit musím, tak mi držte palce, ať neotrávím příliš prodavaček :)

Hezký den

Kennie

Milá Kennie, prodavačky jsou tam pro vás, takže bych se na jejich otrávenost (s prominutím) vykašlala. Já to dělám tak, že je požádám, aby mě nechaly vybírat, že se na ně obrátím, až se budu chtít rozhodnout

Taxt nebyl redakčně upraven

Jaké brýle nosíte, milé ženy-in?

  • Potrpíte si na sluneční brýle? Kolikatery doma máte?
  • Nosíte jeden typ, nebo střídáte modely?
  • Jaký tvar vám nejvíce sluší?
  • Jak dlouho vám brýle vydrží? Dříve je ztratíte, nebo rozbijete?
  • Kolik jste ochotná za brýle utratit?
  • Kde je nakupujete?
  • Máte nějaké zvláštní brýle? Třeba dioptrické, samo zabarvující, nebo nosíte připevňovací stínítko?
  • Už jste někdy ztratila opravdu drahé brýle?
  • Máte nějakou brýlovou příhodu?
  • Pošlete nám svou fotku v slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na krásný dárek

Zapojte se do tématu „Sluneční brýle“ a jedna z Vás vyhraje luxusní sluneční brýle v hodnotě 1 200Kč značky Grand Optical!


Reklama