Také mistr Vejvoda se probojoval do dnešní volby o nej českou písničku. Toto je jeho nesmrtelná polka Škoda lásky, kterou nominovala posluchačka Tetička25.

Z českého pera vzešla písnička, kterou si chtěli přivlastnit i v Americe. Už víte? Ano, ano - Škoda lásky...


Pro mě je rozhodně nejčeštější písnička ŠKODA LÁSKY. Když jsem ještě pracovala v ZUŠ, tak bylo úžasné sledovat malé kluky, ale i děvčata se našla, že jakmile dokázali dostatečně ovlávat zvolený nástroj, tak začali hrát v dechovém orchestru a to s velkou chutí. Největší odměnou pro mě byl zájezd do ciziny. A když spustili Škoda lásky v Itálii, Německu, Nizozemí, Rakousku, tak to bylo jasné. Tak si to také dejme hezky od podlahy a tančit je dovoleno.

Tetička25

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

Nominace už skončili - písničky již neposílejte! Okolo 17.00 hodiny se můžete těšit na rozsáhlou anketu, kde budete moci vybrat nej českou písničku, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

syoss

Reklama