Je mi 28 let a musím říct, že jsem nikdy neměla o chlapy nouzi. V osmnácti letech jsem se zamilovala do „hezounka“ o čtyři roky staršího. Ve volném čase se věnoval předvádění spodního prádla, a tak o sebe také náležitě pečoval.
Ze začátku mi vůbec nevadilo, že chodí pozdě na schůzky, že je v koupelně o půl hodiny déle než já a že je na prvním místě on.
Ale po pár měsících Vás to přestane bavit, z maličkostí se stanou obrovské a neřešitelné problémy a všechno je najednou v tahu.
V jednadvaceti letech jsem měla další vážnější vztah s klukem, který si nemohl odpustit návštěvy hospod. Před očima se mi měnil v alkoholika, ale rozhodli jsme se přesto společně bydlet. Dopadlo to tak, že mi tajně kradl peníze, které byly určeny na nájem. Měla jsem co dělat, abych s našimi platy vyšla, ačkoliv nebyly nijak nízké...
Po čase jsme se také rozešli a já si našla sama podnájem.
Měla jsem slušně placenou práci, a tak mi nevadilo, když se můj další přítel rozhodl žít se mnou. Ale to jsem si neuvědomila, že se stanu živitelkou rodiny!
Žili jsme z mých peněz, protože můj přítel dostal „padáka“ (až později jsem zjistila, že odešel sám)
Nehodlala jsem ho dál živit, vždyť přece muži by měli zajišťovat rodinu!!
A tak jsem se rozhodla být chvíli sama, říkám chvíli, protože koho baví být sám?

Vždyť to znáte… kamarádky zaneprázdněné svými rodinami a Vaším nejlepším přítelem se stává akorát pes.
V okolí bylo pár mužů, kteří se o mě snažili, ale nebylo to pro mě to pravé.
A tak jsem zkoušela různé seznamovací servery, až jsem narazila na agenturu Planet Romance, která slibovala seznámení s muži z celého světa..
Řekla jsem si, proč ne, zdokonalím se v jazyce, navštívím v Praze luxusní restaurace, uslyším o cizích zemích, proč nezkusit něco nového..

Musím říct, že jsem byla absolutně ohromená, vždycky mě žádali o schůzku muži na úrovni, byli galantní a zdvořilí a navštívila jsem s nimi krásná místa.
A tam jsem také narazila na svého nynějšího muže – Australana, který kompletně změnil můj život!
Jsme svoji již dva roky a já nikdy ani na okamžik nezalitovala, že jsem se do té agentury přihlásila.
Už nikdy nebudu počítat peníze, jestli s nimi vyjdu, nebudu se z práce tahat s taškami plných jídla (protože můj miláček se mnou jezdí autem), vždycky myslí první na mě a je neuvěřitelně zdvořilý. Pracuje jako architekt v Austrálii a momentálně hodlá udělat pobočku v Praze.
Žiji s ním v Austrálii a nelituji, že jsem kvůli němu opustila svou rodnou Prahu, protože o tom Láska je!

Tímto bych chtěla moc poděkovat agentuře a - ženy a dívky!
Nesmiřujte se s osudem, jděte si za svým, poznejte různé země, cestujte se svojí láskou a poznejte jiné kultury! Rozhodně to stojí za to. Jsem už dva roky šťastná, a to jen díky Planet Romance. Jestli i Vy chcete změnit svůj osud, mrkněte se na jejich stránky www.planetromance.cz

Láska je mezi námi, pomozte jí si Vás najít…