Vaše rty ješte stále hledají spřízněnou duši? Pro barvu a lesk, pro které jeden polibek neznamená jen letmý flirt? Tak se prosím seznamte s novou rtěnkou Infinite Colour pro až 10 hodin trvající, vůči otěru odolnou barvu a lesk. Jedině od RIMMEL London. Líbat se můžete, jak dlouho chcete!!!

 

Rtěnka Infinite Colour je dokonalý pár – dva fantastické produkty zkombinované v jednom. Na jednom konci štíhlého, průhledného balení s elegantní stříbrnou grafikou najdete tekutou barvu na rty. Díky obsahu RIMMEL exkluzivní formule s technologií ColourHold za okamžik zaschne a změní se v hladkou sametovou vrstvu otěruodolné barvy, která se nerozmazává, nehrudkuje, nevysušuje rty a nevybledne ani po mnoha hodinách. Na druhém konci se nachází průzračná, vysoce lesklá horní vrstva, která zdůrazní zářivost barvy na rtech a dodá jí šťavnatý vlhký a nelepivý konečný vzhled.

 

BARVA, KTERÁ DRŽÍ NEKONEČNĚ DLOUHO!

 

 

INFINITE COLOUR od RIMMEL London

 

Všechno, co musíte udělat, je nanést na rty barvu (pěnový aplikátor, který je součástí balení, zabezpečí jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci), počkat, až zaschne, a potom nanést průzračný lesk. Dosáhnete tak nádherně lesklé a trvalé barvy, která bez problémů zvládne večeři, drink a – pozor, holky – i líbání. Formule ColourHold jednoduše odolá všemu, čemu vy neodoláte!

 

Rtěnka Infinite Colour přichází ve dvanácti neodolatelných “kiss me” odstínech od světle růžové Go the Distance (010), přes přirozenou Full Time (110) až po bordó růžovou Endurance (050). Světlé odstíny mají po nanesení na rty střední, tmavé odstíny vysokou krycí schopnost – všechny však rtům dodají zářivě svůdnou, trvalou a vysoce lesklou barvu.

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

RTĚNKA INFINITE COLOUR

 

 

RTĚNKA INFINITE COLOUR 2v1         

Neodolatelná nová trvalá rtěnka a lesk na rty 2v1 od RIMMEL  London.

Rtěnka Infinite Colour má praktické dvojité balení s tekutou barvou na rty na jednom konci  a s transparentním leskem na konci druhém. Barva ve svém složení obsahuje patentovanou technologii ColourHold, která rtům zabezpečuje trvalou, vůči otěru odolnou a neslíbatelnou barvu po dobu až 10 hodin. Co je ale hlavní, nevysušuje rty. Transparentní lesk slouží jako vrchní vrstva, která barvu na rtech fixuje, dodává jí vysoký lesk a zářivost.
K dispozici ve dvanácti neodolatelných barevných odstínech.

 

 

Orientační maloobchodní cena                      199 Kč / 249 Sk

 

Soutěžit můžete ZDE