Jaké problémy s poprsím má čtenářka Seboosis, to se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu: Plastické operace ňader. Stačí rozkliknout tuto novinku!

V příspěvku čtenářky Seboosis k dnešnímu tématu se dozvíte, jak problematická mohou být velká prsa už jen při oblékání...

Další příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po šestnácté hodině vylosuji jeden z uveřejněných a odměním ho slíbeným dárkem.


Hezké odpoledne. Tak vás dočítám a názory jsou různé. Někdo by pláštíku podstoupil, jiný ne. Mám pár kamarádek, na kterých stvořitel šetřil a když vidím, jak všemožně se (dříve) snažili poprsí nějak nahonit, je mi jich tak nějak líto. Za pubertálních let to byly ponožky a jiné praktické a lehce sehnatelné vycpávky a ony tak dobře známé push-up,později cpaly peníze do různých masážních pomůcek, náplastí či krémů... o plastice neuvažovala žádná. Teď už mají všechny stálé partnery a takové "prkotiny" neřeší. Je pravda, že většině to asi zvedne sebevědomí a v době hledání partnera možná dřivější nalezení. Ale jak se cítí potom, si nedokážu představit. Některá s tím asi "sroste" a bere prsa jako svoje vlastní, jiná možná po odchodu partnera, kvůli kterému plastiku podstoupila, bude litovat...
Já mám problém opačný. Patřím do řad více obdařených a mám s tím neskutečně problémy. Neustále musím řešit výběr oblečení. Začíná to kabáty a svetry na knoflíky, kdy onen kousek dopnete, ale knoflík po chvíli visí doslova na vlásku a fuk mezi vašimi prsy taky nevypadá stylově. Pokračovat můžeme přes trička, jejíž nedostatečná délka, způsobuje, že máte odhalené břicho a v některých extrémech tričko vypadá spíš jako lambada... jiné trička vám sice pupík zakryjí, ale roztáhlý obličej roztomilého zvířátka na vašich ňadrech z nej dělá spíš obludu. Na koupališti už jsem nebyla ani nepamatuju, neboť jsem nesehnala plavky, které by vyhovovali velikostně i tvářově a nehrozilo tak, že vám v nejnevhodnější chvíli vykoukne, co nemá, prostě nesehnala. Už dlouho přemýšlím o zmenšení, ale hlava mi to nějak nebere. Prsa jsou moje přednost, všichni mě tak znají a i já... prostě, nebyla bych to já. U mužů se velikostní problém až tak neřeší, tak proč u žen?

Seboosis

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po šestnácté hodině vylosuji slíbený dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION.

cena

Reklama