V sobotu 13. května 2006 zveme všechny zájemce na největší aerobikovou akci v historii ČR, a to Chiquita WELLNESS MARATHON v pražské Sazka Aréně.

Bohatému programu, který prověří chuť, náladu i kondici všech účastníků (cca 1 000 až 2 000 cvičících) vévodí šestihodinový nesoutěžní aerobic maratón a souběžně probíhající čtyřhodinový spinning maratón v podání hvězdných lektorů: Olga Šípková, trio Holzer, Valouch, Strakoš, David Huf, Vašek Krejčík, aj.


Kromě cvičení

se také dozvíte zajímavé informace na workshopech: RNDr. Petra Fořta o výživě, Heleny Jarkovské o cvičení na balančních míčích, seznámíte se s Flexi-Bar a Active Wellness. Chiquita WELLNESS MARATHON je určen široké veřejnosti, která cvičí pro svůj dobrý pocit a hledá inspiraci a motivaci.


Proto je součástí doprovodného programu módní show, sportovní exhibice, vystoupení finalisty Superstar - Samera Issy, bohatá tombola a wellness výstava. Na akci mají vstup zdarma děti ze 150 dětských domovů, starší 15 let, nadace Terezy Maxové.


Vstupenky za 350,- Kč zakoupíte v sítí Sazka Ticket na tel.: 266 121 122, www.sazkaticket.cz POZOR, k vstupence zakoupené do 1. 5. 2006 získáte zdarma DVD Latino

& Orient Aerobic!!!

Bližší informace k programu Chiquita WELLNESS MARATHON na www.wellnessclub.cz  

Co se vlastně skrývá pod pojmem wellness? Odpovídá Michael Zima, president WELLNESS CLUB a pořadatel akce. „Wellness je cokoliv, co člověk dělá pro svůj dobrý pocit. Tudíž jde o veškerou činnost, která vede k naší fyzické, psychické a duševní pohodě, celkové rovnováze.“

 

Od dnešního dne do 5. května můžete soutěžit o vstupenky a DVD Latino a Orient Aerobic, kde si s Vámi zacvičí Miss Wellness. Takový trénink se necvičí, ten se tančí!

Reklama