Smutný příběh napsala dnes k tématu jedna ze čtenářek, která si přála zůstat v anonymitě. Toto její přání plním. Příběh je opravdu silný a poukazuje na to, jak je pro některé muže jejich výkonnost důležitá...

Co se stane s mužem, když přestane být výkonný v posteli? Smutný příběh zaslala k dnešnímu tématu jedna z vás, milé čtenářky...


Páteční téma k anonymitě jako stvořené - kdo by šel veřejně se svou kůží na trh a hlavně se svými zážitky???
No dobře, jdu na to i bez podpůrného prostředku, který jsem si chtěla předem dát - panáka whisky. Nevadí, dám, až dopíšu.
Můj bývalý muž byl o dost let starší než já. Všude se chlubil, jakou má mladou ženu a hlavně, jaký je chlapák v posteli. Jenže ouha, léta přibývaly a sil ubývalo.
Dostal od lékaře Viagru. Celý natěšený, jak mu pomůže a bude z něj zase sexuálně schopný chlap, ji spolkl. Čekal, co se bude dít za zázrak ohledně jeho mužství. Dělo se. Začal rudnout jako koňský buřt, oči mu lezly z důlků a sotva funěl. Měla jsem strach, že ho může každou chvíli sklátit mrtvice. Také se tak tvářil. S mokrým ručníkem na hlavě, dvěma prášky na srdce, dalšími dvěma na nervy zapitými dvoudeckou bílého vína, ulehl do smrtelné postele. Takto pravil, že je s ním amen. Během pár minut byl sjetý a začal chrápat tak příšerně, že z toho náš pes začal výt. Tak jsem se odklidila z ložnice a dopila zbylé víno. To mi dodalo náladu. Dočetla jsem svoji oblíbenou knihu a usnula. Od té doby to u nás šlo z kopce. Mužovo ego utrpělo ránu. Léčit se nechtěl. O to více začal práškovat a zapíjel vše alkoholem. Stal se z něj prakticky feťák, závislák na prášcích a „chlastu“ a úplný impotent... Změnil se natolik, že si poradit nenechal, nechtěl. Začal být agresivní, mumlal nesmysly. Pořád mne podezíral z nevěr a nazýval hanlivými slovy. Po třech letech jsem se odstěhovala. Žiju nový život a jsem šťastná.
Z doslechu vím, že dnes již bývalý manžel je troska. Ale pije a práškuje dál... Kažký svého štěstí strůjcem...

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama