Lahodná chuť kávy NESCAFÉ MONTEGO, za kterou vděčí pečlivému výběru kávových zrn a následně jejich šetrnému a jemnému pražení, Vám zaručeně zpříjemní chvilky odpočinku a i Vy se stanete jedním z těch, kteří budou chtít tuto kávu pít každý den.

 

Tato rozpustná káva, vyrobená ze směsi kvalitních kávových zrn Robusta a Arabica, Vám v žilách rozproudí krev. Při výběru jména pro NESCAFÉ MONTEGO se firma Nestlé nechala inspirovat Španělskem. V její plné chuti se totiž kloubí vášeň divoké koridy s ospalostí a klidem polední siesty. Káva NESCAFÉ MONTEGO je vyrobena technologií sušení vymražováním a dokáže si udržet bohatou a jemnou chuť, kterou ocení i náročnější spotřebitelé kávy.

 

Nevšední kávu NESCAFÉ MONTEGO ukrývá elegantní štíhlá dóza se zeleným víčkem a zelenou etiketou. V obchodě ji určitě nepřehlédnete.

 

A proč se vlastně společnost Nestlé Česko s.r.o., jeden z hlavních dodavatelů rozpustné kávy na český trh, rozhodla nabídnout spotřebitelům novou kávu? Hana Chybová, brand managerka značky NESCAFÉ říká: „Nestlé se snaží oslovit lidi, kteří si chtějí dopřát vyšší kvalitu, než je klasický standard, a více požitku z kávy za příznivou cenu. Káva NESCAFÉ MONTEGO je určena pro lidi s osobitým stylem, kteří dokáží její bohatou a jemnou chuť ocenit.“

 

Pohoda, spokojenost, volnost, individualita, seberealizace, umění relaxovat a společné chvíle, kdy můžete zůstat sami sebou – to vše je namícháno v kvalitní rozpustné kávě s jedinečnou recepturou - NESCAFÉ MONTEGO.

 

Káva NESCAFÉ MONTEGO je k dostání ve dvou baleních - 100g (DOMC je 115,- Kč) a 200g balení (DOMC je 192,- Kč).